Plasters system

Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem tynków, Oferjemy doradztwo techniczne pod kontem doboru...

Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem tynków, Oferjemy doradztwo techniczne pod kontem doboru technologi wykończenia powierzchni płaskich. Współpracujemy z dużymi hurtowniami jak i bezposrednio z producentem dzięki temu posiadamy odpowiednie kwaifikacje wiedzę i umiejętności. Zapewniamy wysoką jaokość konkurencyjne ceny i wysoką kulture pracy. Usługi wykonujemy kompleksowo.

W naszej ofercie jest cały zakres usług remontowo-budowlanych specjalizujemy sie rownież wykończeniówce. Najczęsciej nasze zlecenia polegaja na zrobieniu czegoś od podstaw do końca- oddajemy powierzone nam obiekty gotowe do mieszkaniu lub użytku.
Zleceniodawcy cenia nas za jakość swiadczonych usług, łatwość w kontakcie nie obiecujemy nie możliwego, podajemy prawdziwe terminy i co najbardziej cenia to to że nie ma ukrytych kosztów i że cena podana w wycenie jest cena końcową.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Z dużych prac:
    przystosowanie budynku po fabryce maszyn rolniczych na salon motocyklowy
    generalny remont kamienicy pod jeden z największych profesjonalnych klubów bilardowych
    Z mniejszych prac:
    wyciągniecie budynku domu jednorodzinnego do poziomu zero
    remont poddaasza wraz z wykończeniem do stanu gotowości do zamieszkania

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Co najbardziej lubię w swojej pracy?
    W swojej pracy najbardziej lubię widzieć efekty tego co robię, satysfakcję sprawia mi proces tworzenia poszczególnych elementów. Swego rodzaju sztuka.

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Co poradziłbym osobie szukającej?
    Chyba przede wszystkim szukać szukać szukać szukać...-jest naprawdę niewielu ludzi o takich zdolnościach jakie ja posiadam.

  • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

    Skończyłem szkołę kończącą się państwowym egzaminem dającym tytuł technika budownictwa. Uczęszczam na szkolenia, uczę się nowych technologi, w swoim zawodzie pracuję od 8 lat i jak wiadomo każdego dnia uczę się czegoś nowego.

  • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

    Cennik moich usług raczej nie jest skomplikowany starałem się jasno i czytelnie określić cenę wykonywanych prac. Ceny sa adekwatne do wykonywanej pracy.

  • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

    Jeśli miałbym doradzać osobie chcącej wykonywa moją profesję, poradziłbym przede wszystkim bycie solidnym, ponieważ ogólnie wiadomo, że zadowolony klient wraca, bądź poleca następnym klientom.

  • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

    Najmocniejszą moją stroną jest solidność, oraz wykonywanie prac na czas. Moją specjalnością są skomplikowane suche zabudowy gips-kartonowe, glazura, terakota, wszelkiego rodzaju tynki

  • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

    Aktualnie jestem na etapie szkolenia, które obejmuje wykonywanie tynków maszynowych agregatem. W najbliższym czasie planuje zająć się profesjonalnie tynkami wewnętrznymi.