BUD-REM

-Remonty łazienek kompleksowo - Malowanie - Gładzie gipsowe wykonujemy metodą bez pyłową...

-Remonty łazienek kompleksowo

- Malowanie

- Gładzie gipsowe wykonujemy metodą bez pyłową

- Zabudowy k/g

- Glazura , Terakota

- Układanie paneli

- ORAZ WIELE INNYCH TEGO TYPU PRAC


(***)

22 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Komunikatywny i bezproblemowy fachowiec.Zadanie nie było łatwe i wymagało wielu ustaleń. Dzięki dobrej organizacji udało się zgrać w czasie dostawy materiałów. Prace przebiegały sprawnie. Myślę, że podoła każdemu, nawet najtrudniejszemu, wyzwaniu jakie może pojawić się przy remontach. Dokładne rozliczenie materiałów. Polecam, jak to mówią jestem zadowolony z efektu."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Komunikatywny i bezproblemowy fachowiec.Zadanie nie było łatwe i wymagało wielu ustaleń. Dzięki dobrej organizacji udało się zgrać w czasie dostawy materiałów. Prace przebiegały sprawnie. Myślę, że podoła każdemu, nawet najtrudniejszemu, wyzwaniu jakie może pojawić się przy remontach. Dokładne rozliczenie materiałów. Polecam, jak to mówią jestem zadowolony z efektu."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wspaniały fachowiec i doradca. Potrafi zrobić wszystko. Miał na początku robić gładzie, malować i położyć płytki a wykończył nam cały dom od stanu developerskiego. Zamontował drzwi wewnętrzne, położył panele i listwy, zrobił biały montaż, zainstalował oświetlenie we wszystkich pomieszczeniach. Sam od siebie bardzo wiele daje, doradza. Najlepszy fachowiec jakiego do tej pory spotkaliśmy.POLECAM !!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojciech pracował u mnie pod koniec sierpnia 2017. W ekspresowym tempie postawił ścianę k/g, zamontował w niej drzwi i nowe pomieszczenie gotowe :) Gdyby nie to, że gładź i farba muszą wyschnąć to byłoby jeszcze szybciej :) Pan Wojciech to osoba konkretna, rzetelna, dobrze zorganizowana, uczciwa. Jednym słowem PROFESJONALISTA!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Usługa malowania mieszkania była wykonana w sierpniu br.,prace były wykonywane sprawnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Pan Wojtek jest osobą bardzo punktualną, rzetelną, dokładną, zaangażowana w pracę. Już poleciłam jego firmę kilku znajomym osobom. Bardzo prawdopodobne, że jeszcze skorzystam z jego usług - tym razem "montażowych" :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W lipcu 2017 roku Pan Wojtek Łukomski przeprowadził remont naszego mieszkania (likwidacja drobnych pęknięć na suficie, malowanie ścian itp.prace) i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zarówno wykonaniem jak i czasem, w którym zlecone prace zostały wykonane. Gdyby wszyscy panowie fachowcy zechcieli tak solidnie pracować... Ekipa Pana Wojtka pracowała szybko, sprawnie i dokładnie, a poza tym pozostawiła po sobie naprawdę czyste mieszkanie. Cena również była bardzo rozsądna. Jesteśmy pewni, że pozostaniemy stałymi klientami Pana Wojtka i naprawdę szczerze polecamy tę firmę wszystkim tym, którzy liczą na dobrą, pozytywną współpracę z solidnym fachowcem. Bożena W."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek wymieniał u mnie uszkodzone płytki w obudowie wanny. Pracę wykonał szybko i dobrze. Jest punktualny, a po wykonanej pracy zostawił po sobie porządek. Kontakt telefoniczny - idealny. Z całą pewnością mogę go polecić jako dobrego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek przeprowadzał u nas generalny remont łazienki i przedpokoju (w tym też została wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, a także instalacja elektryczna). Praca została wykonana starannie i solidnie. Pan Wojtek to uczciwy fachowiec, zmotywowany do pracy, potrafi doradzić w wyborze płytek, materiałów itp. Wszystko w rozsądnej cenie. Polecam wszystkim."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "pan Wojtek bo o Nim mowa-instalował mi kabinę w łazience,poprawial sciankę,instalował nowe przylącza do pralki,podlaczyl pralkę,wymienial uszczerbione i wyrobione kafle podlogowe,kładl nowe kafelki na ścianie.Polecono mi go z tzw polecenia;jedna pani drugiej pani: Przyznam szczerze ze byłam pełna obaw-bo jaka to praca dla majstra? Każdy woli duze inwestycje-przynoszące lepszy zysk.Praca byla wykonywana w styczniu 2016r.-trwala niecałe trzy dni.Pan Wojtek zrobil to fachowo,jestem b.zadowolona-zaznaczam ze jest osobą niepalącą,sprzątającą po sobie,kontaktowy. WAŻNE!! lubi kawusie,słodycze,lubi pogadać ale nie za dlugo! bo sam się mobilizuje do pracy. Jestem juz po rozmowie i zaklepalam termin na kwiecień-bedzie remont w kuchni-kafle na ścianie,malowanie,oświetlenie. Cieszę się że wlasnie trafiłam na pana Wojtka, bo zasluguje na rekomendacje,i z czystym sumieniem moge polecić tę osobę czyli pana WOJTKA ŁUKOWSKIEGO."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek wykonywał u nas remont w I kwartale 2015 r. w dwóch etapach –gładzie i malowanie w pokojach i przedpokoju oraz remont łazienki. W zakres prac, które były wykonywane w pokojach i przedpokoju to nakładanie gładzi, montaż narożników, wyrównywanie powierzchni sufitów i ścian oraz malowanie. W trakcie prac doszło jeszcze wyciągnięcie parapetów aby je uszczelnić. Natomiast w przedpokoju doszła wymiana listew przypodłogowych oraz wkoło drzwi tzw. dekorów i odświeżenie drzwi tzn. pomalowanie podkładem i malowanie farbą, którą sam Pan Wojtek nam polecił i , z której efektu jesteśmy bardzo zadowoleni. Kolejny etap to łazienka. Wykończenie polegało na skuciu starych płytek, położeniu nowych na podłodze i ścianach oraz malowanie. Dodatkowo montaż wanny, armatury sanitarnej oraz elementów oświetlenia. Najbardziej jesteśmy zadowoleni z gładzi, które były wykonane metoda bezpyłowa tzw. MULTI-FINISHEM, co oszczędziło nam dużo czasu bez konieczności docierania siatkami, szlifowania jak w przypadku zwykłych gipsach i co za tym idzie oszczędziło nam dużo kurzu i bałaganu. W trakcie prac pan Wojtek poradził sobie z pewnymi niespodziankami niestandardowo, dlatego, że w przeciwieństwie do innych fachowców w momencie braku pomysłu potrafi słuchać podpowiedzi klientów oraz koncepcji, które pojawiały się w trakcie wykonywanej pracy. Możemy z czystym sumieniem polecić Pana Wojtka każdemu."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Witam, chciałabym zarekomendować Państwu, Pana Wojtka, fachowca, który wykonał w początkach maja br.gruntowny remont naszej kuchni.Prace remontowe trwały kilka dni, wymiana glazury, podłogi, malowanie- całość prac wykonana w umówionym terminie. Pan Wojtek jest świetnym fachowcem, zna się na swojej pracy, jest punktualny, dokładny.i bardzo pracowity.Nie mamy żadnych uwag i gorąco polecamy tego fachowca.Poza głównym remontem, dodatkowo pomógł nam w wykonaniu innych, dodatkowych drobnych prac remontowych. Sympatyczny, uprzejmy i sumienny Fachowiec!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek pracował u mnie w październiku 2014. Cekolował, szlifował i malował sciany a oprócz tego kładł panele na ścianę Jestem bardzo zadowolona zarówno z wykonanej pracy jak i punktualności Pana Wojtka, oraz pomocy przy zdejmowaniu i zawieszaniu mebli. Polecam Pana Wojtka jako solidnego, uczciwego i dobrego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek to osoba godna polecenia w 100%! Zajmował się u nas remontem łazienki oraz malowaniem mieszkania w sierpniu tego roku. Potrafił nam świetnie doradzić zarówno w kwestii wyboru konkretnych rozwiązań, jak i wyboru materiałów. Poświęcił dużo swojego czasu, aby nas wysłuchać, wszystko wyjaśnić, pomóc w zakupach. Pan Wojtek jest bardzo pracowitym i rzetelnym fachowcem. Dba o czystość i porządek w czasie remontu. Ponadto, kiedy było trzeba sam robił niezbędne zakupy, co bardzo nam pomogło. Można mieć do niego pełne zaufanie. Co szczególnie ważne, co do dnia wywiązał się z terminów - rozpoczął i zakończył pracę zgodnie z umową. Pan Wojtek świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie za przystępną cenę. Dodatkowo jest człowiekiem bardzo kontaktowym i uprzejmym, co sprawia, że współpraca z nim układa się bardzo pozytywnie. Szczerze polecamy!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek przeprowadzał u mnie gruntowny remont na poddaszu w domu jednorodzinnym, które jest oddzielnym mieszkaniem. Zerwał stare kasetony które były przyklejone pod sufitem, następnie zerwał stare płyty z sufitu i sprawdził czy dach jest ocieplony. Okazało się że dach nie był ocieplony więc zaproponował poszerzenie prac o ocieplenie dachu z czym uporał się w bardzo szybkim czasie. Po ociepleniu dachu zamontował sufit z płyt gipsowych i dodatkowo go docieplił jak również docieplił wszystkie skosy. Przegładził ściany gładzią szpachlową i wyszlifował je, a następnie wymalował pokoje. Pan Wojtek zamontował mi również podłogę (panele podłogowe PCV) jaki i wykafelkował kuchnie. Zamontował również pod sufitem rozkładane schody dzięki czemu zyskałem miejsce na szpargały. Jest punktualny, nie posiada nałogów (nie pali i nie pije) i rzetelnie podchodzi do klienta. Doskonale zna się na tym co robi i mimo iż praca miała charakter rozwojowy została wykonana w terminie i bardzo sprawnie. Serdecznie polecam Pana Wojtka bo naprawdę mało jest takich fachowców jak on oczywiście w jak najlepszym tego słowa znaczeniu."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojciech remontował moje mieszkanie, które było w złym stanie i trzeba było wykonać szeroki zakres prac: gładź z malowaniem, glazura, podwieszane sufity, zabudowy z płyt k-g, montaż i obróbka ościeżnic. Praca została wykonana b. solidnie, czysto i terminowo. Potrafi dobrze doradzić. Zdecydowanie polecam Pana Wojtka jako bardzo dobrego i uczciwego fachowca."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojciech wykonywał u mnie remont kuchni.prace obejmowały połozenie płytek na ścianie około 12m2. położenie boazeri około 25m2, gładź 15m2, podłoga 15m2. Wszystkie prace wykonane szybko,dokładnie i czysto. Człowiek godny polecenia, rzetelny, sumienny, jednym słowem dobry fachowiec."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojciech dał się poznać jako dobry organizator podczas wykonywanego remontu. Z nałożonych zadań wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie podczas wykonywania swojej pracy. Podjął się także wykonania kilku innych drobnych prac, które uznał, że należałoby wykonać. Jednym słowem tanio, szybko i solidnie. P O L E C A M !!! "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Usługi malarskie zostały wykonane solidnie, fachowo i za przystępną cenę. Zlecenie zostało wykonane sprawnie i szybko , praktycznie w ciągu jednego dnia. Polecam tą osobę, bo można liczyć na jej rzetelność i solidność."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Szczerze polecam Pana Wojtka - bardzo rzetelny i dokładny wykonawca. Wykończenie mieszkania (gipsowanie, malowanie, biały montaż, położenie paneli) przebiegało bardzo sprawnie, nie było żadnych opóźnien. Szczególnie doceniam rady i pomysłowośc Pana Wojtkaw trakcie prac wykończeniowych."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Człowiek rzetelny i pracowity. Pomaga w przywiezieniu materiałów i doradza w aranżacjach wnętrz. Godny zaufania nie raz zostawał sam w domu a czasem nawet miał klucze do mieszkania. Z rana lubi wypić kawę wtedy lepiej mu się pracuje"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek okazał się porządnym fachowcem,zrobił to czego oczekiwałam jak również sam doradził w wyborze dodatków.Zostawiłam klucze od domu z pełnym zaufaniem-poza tym sumienny,remont wykonał na czas.Z dumą poleciłam znajomym oraz polecam wszystkim."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Wojtek jest 100% fachowcem. Swoją pracę wykonuje sumiennie i bardzo dobrze. Pan Wojtek podjął się wyzwania, jakim były nasze krzywe i w opłakanym stanie ściany. Położył na nie gładź i pomalował, dzięki tej interwencji zniknęły wszelkie nierówności i dziury. Dodatkowo zajął się elektrykom tzn. podłączenie gniazdek, kontaktu i żyrandola. Człowiek jest punktualny i bardzo pomocny, a dodatkowo jego usługi, względem wykonanej pracy są tanie.Bardzo polecamy."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Poznałem pana Wojtka przez przypadek,robił mały remont u mojego sąsiada i nie żałuję. Umówiliśmy się na konkretny dzień i godzine na remont kuchni,konkretnie kładzenie gładzi i malowanie.W trzy dni miałem załatwiony temat bez więkrzego kurzu i brudu,nie musiałem go nadzorować czy pilnować , ja załatwiałem sprawy a on robił swoie ,miał klucze do mieszkania ,pełne zaufanie a to ważne.mimo że wtedy troche żle się czuł to i tak był punktualny i terminowy .POLECAM tego Pana sumienny ,no i cena która mi odpowiadała."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jest ich wiele trudno opisywać to co się wykonywało. Niech rekomendacje od inwestorów będą opisem tego co wykonałem. Najciekawszymi zleceniami są gładzie gdzie staram się wykonywać tak ażeby nie ochodziło do pylenia podczas szlifowania, używam maszyn oraz odkurzacza co redukuje do 90% pylenie podczas przycierania ścian i sufitu

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Witam moją najmocniejszą stroną jest motywacja do działania czyli jakość przedewszystkim, dokładność umiejętność przewidywania oraz doradzenie jak najleprzego rozwiązania dla inwestora

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałbym udoskonalić szpachlowanie metodą mokre na mokre, czyli szpachlowanie bez kurzu żeby było szybko sprawnie i bez brudu i kurzu. Oraz układanie płytek celem nowych aranżacji