WYKOŃCZENIA I REMONTY

Witam,oferuje swoje usługi w zakresie, -wykończenia stanu deweloperskiego, -remontów -oraz...

Witam,oferuje swoje usługi w zakresie,
-wykończenia stanu deweloperskiego,
-remontów
-oraz drobnych napraw domowych
-jak i poprawek i dokańczania prac po nieżetelnych wykonawcach

13 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dzień dobry! Szczerze mogę polecić pana Dominika. Jest bardzo dobrym fachowcem. Prace wykonuje dokładnie, jest słowny. Miejsce pracy organizuje z głową i pozostawia posprzątane. Jest uczciwy i godny zaufania. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dzień dobry! Szczerze mogę polecić pana Dominika. Jest bardzo dobrym fachowcem. Prace wykonuje dokładnie, jest słowny. Miejsce pracy organizuje z głową i pozostawia posprzątane. Jest uczciwy i godny zaufania. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Konkretnie i bardzo profesjonalnie. Bardzo dokładna i wiarygodna wycena materiału i konkretnie udzielone wskazówki co do przygotowania się do remontu. Wszystko zgodnie z umową. Cena wysoka ale warto. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dominik zajmował się u mnie generalnym wykończeniem mieszania będącego w stanie deweloperskim. Prace obejmowały m.in. położenie płytek, przeróbki elektryczne, gładzie i malowanie, położenie paneli, całkowite wykończenie łazienki. Wszelkie kwestie są na bieżąco konsultowane, a w razie wątpliwości można liczyć na drobne rady ze strony Pana Dominika. Prace były wykonywane rzetelnie i terminowo. Jak najbardziej polecam!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dominik remontowal dla mnie mieszkanie ~80m2 na przelomie marca/kwietnia. Zlecenie obejmowalo: postawienie scianek dzialowych, gladz, malowanie, instalacje elektryczne i drobne przerobki hydrauliczne, ponadto polozenie plytek w korytarzu i wykonczenie lazienek. Wszystkie prace wykonane starannie w terminie i w zalozonym budzecie. Z czystym usmieniem moge polecic Pana Dominika "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dominik Borsuk pracował u nas od 28 listopada 2016 do 16 stycznia 2017 z przerwą na Swięta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.Zlecenie obejmowało: remont wiatrołapu - płytki podłogowe, podwieszany sufit, gładź, malowanie,przeróbka instalacji elektrycznej oraz wymiana kabiny prysznicowej i baterii w łazience, dodatkowo gładź, malowanie i sufit podwieszany w przedpokoju, a i jeszcze gładź i malowanie pokoju w tym roku. Bardzo podobało mi się, że na wstępie podpisujemy szczegółowa umowę, a każda zmiana w trakcie remontu jest uwzględniona w aneksie. Pan Borsuk posiada profesjonalny sprzęt, potrafi doradzić w razie wątpliwości, przychodzi zawsze punktualnie, jest bardzo dokładny i co najważniejsze kończy dzień wcześniej niż zostało to przewidziane w umowie. Szczerze polecam bardzo sympatycznego Pana Dominika Borsuka"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dominik wykonywał u mnie generalny remont łazienki i ubikacji,( wymiana rur, przeróbka elektryki, sufity podwieszane z halogenami , montaż instalacji urządzeń sanitarnych, położenie gresu, półki z płyt gipsowych, montaż mebli ) .Wszystkie te prace zostały wykonane fachowo z należytą dokładnością i starannością w umówionym czasie. Na pewno z usług Pana Dominika jeszcze skorzystam, gdyż jest to człowiek uczciwy, godny polecenia . "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma pana Dominika wykonywała u mnie regipsy i gładź na poddaszu, halogeny w suficie podwieszanym , cokoły z płytek w salonie oraz inne drobne prace remontowe. Praca dobrze zorganizowana i zaplanowana, wszystko wykonane szybko, profesjonalnie i bez żadnych zastrzeżeń. Mogę gorąco polecić w 100 % . Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług nie raz . Pozdrawiam :)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Do remontu kuchni który przeprowadziłam w sierpniu 2015r. (położenie płytek, przeróbki prądu, tynkowanie, malowanie...) skorzystałam z usług p.Dominika którego poleciła mi bliska znajoma, z efektu jestem zadowolona, wywiązał sie też w określonym czasie, potrafi tez doradzić, polecam!!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "O naszej współpracy mogę powiedzieć tylko jak najlepiej. Prace zostały wykonane fachowo,rzetelnie i terminowo.Nie bez znaczenia myślę jest również to, że cena usług nie jest wygórowana.Polecam !!!!!! /p.BORSUK wykonywał u mnie prace malarskie we wrześniu 2015 roku/."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Solidnie, czysto, robota zakończona przed czasem i co ważne - zgodnie z pierwotnym kosztorysem! W sierpniu 2015 - remont dwóch pokoi ze szpachlowaniem i malowaniem, drobne przeróbki elektryczne i montaż mebli Ikea. Zdecydowanie polecam! U nas na pewno nikt inny już remontu robił nie będzie;-)"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Dominik Borsuk przeprowadził remont mojego mieszkania, polegający na zrobieniu wylewki betonowej, wykończeniu łazienki, instalacji urządzeń sanitarnych, zbudowaniu ścianki z płyt gipsowych oraz położeniu paneli podłogowych. Wykonał swoją pracę bardzo solidnie i terminowo. Potrafił udzielić również trafnych porad odnośnie wykończenia. Fachowiec zdecydowanie godny polecenia!"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Jesienią 2015 roku pan Dominik podjął się stosunkowo nietypowego i trudnego remontu poddasza, w ramach którego planowana była wymiana podłóg, kompletny remont łazienki, położenie płytek oraz desek podłogowych, wykonanie podwieszanego sufitu, ukrycie instalacji hydraulicznej w ścianach, a także drobne poprawki instalacji elektrycznej. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, bardzo solidnie i estetycznie. Na wielką pochwałę zasługuje doskonała organizacja pracy i skrupulatne dbanie o porządek w czasie remontu. Mieszkanie cały czas zachowywało swoją funkcjonalność, pomimo trwających prac. Jasno określony plan działania, codziennie był konsultowany i w razie potrzeb modyfikowany. W wielu kwestiach można było liczyć na cenne porady i sugestie. Dalsze prace remontowe również chętnie zlecę panu Dominikowi (i współpracownikom). Szczerze polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Perfekcjonizm, postrzegany często jako wada, w przypadku kiedy odnosi się do pracy, w którą wkłada się serce bywa zaletą. Gruntowny remont, który Pan Dominik wykonał w moim mieszkaniu, jesienią 2013 roku, nie tylko spełnił moje oczekiwania, ale przy niektórych zaproponowanych przez Niego rozwiązaniach, wręcz bardzo mile zaskoczył. Prace, od wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wymiany drzwi, przez skuwanie, gipsowanie, szpachlowanie, gładzie, flizowanie. malowanie jak i układanie paneli po całą wykończeniową kosmetykę, zostały wykonane w pełni profesjonalnie, bez zarzutów i dopracowane do ostatniego szczegółu. Zaangażowanie, rzetelność jak i fachowe doradztwo sprawiły, że z pełnym zaufaniem oddałam w ręce Pana Dominika moje mieszkanie. Stare i zniszczone zamienił w ciepłe, przytulne, funkcjonale gniazdko domowe. Odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu. Nie boi się wyzwań. Widać, że to co robi jest Jego pasją. Bogu niech będą dzięki za talenty, którymi obdarzył Pana Dominika. Z czystym sumieniem POLECAM."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W lecie tego roku ,łazienka widoczna na zdjęciach z podświetlanym lustrem,pozniej kilka drobnych robot,w tym wymiana calej drewnianej podlogi w mieszkaniu na Ułanow+cała łazienka ,teraz rownież kończe łazienke w centrum Krakowa. Obecnie jestem na finiszu kolejnej łazienki w centrum Krakowa, wkrótce ,kolejna łazienka i inne dadatki,

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubie,zadowolenie klienta z efektu koncowego,kocham swoją prace wkladam w nia nie tylko sile i czas ale i serce,kazde zlecenie wykonuje tak jak robiłbym to dla siebie,lubie podejmowac se zleceń ktorych ktos nie chciał sie podjąć z powodu. " No nie da sie ;)" zawsze sie da wystarczy troche chęci imzaangazowania w to co sie robi,jestem typem czlowieka ktory lubi wyzwania

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najprościej ,byłoby poradzić,żeby wybrała mnie,ale to by było zbyt proste.
  Najważniejsze to nie kierować sie niską cena za proponowane zlecenie,niestety niska cena nie zawsze idzie w parze z jakością wykonanej usługi,myśle ze zaangarzowanie w zlecenie duzo mówi o wykonawcy.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Nie mam ,pojęcia patrze na to wszystko z innej strony, czasami zdarza mi się korzystać z usług innych fachowców ( np. Mechanika)więc też zadaje czadami dziwne pytania, typu a jak to działa,albo czy to jest napewno potrzebne,ale nie wiem ,co ludzie mogą chcieć wiedzieć o tym co ja robie,nie zmienia to faktu , że chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Moim zdaniem nie ma niwersalnych pytań,powinien przedewszystkim,zapytać czy wykonawca wykona to zlecenie tak jakby robił by to dla siebie, a kolejne pytania ,to jakie są rozwiazania danego zagadnienia,różne zlecenia można wykonać na kilka sposobów i różnymi technologiami.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przedewszystkim,powinien przemyśleć czy ma wystarczający budrzet,zeby w połowie zlecenia nie stwietdził,ze teraz trzeba to zostawić i dokończymy jak uzbiera pieniądze,ponieważ nie wystarczy mu na wszystkie materiały,a na pytanie co z wynagrodzeniem nie odpowiedział,no cóż jak pan skończy to zapłacę!

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moja profesja to jednocześnie moje hobby,uwielbiam to co robie i dlatego zawsze staram sie wykonywać każde zlecenie z jak największą dokładnością,tak jak bym robił to dla siebie,

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej zadawane pytanie to "dlaczego tak drogo" hihihi a tak na poważnie to nie da się tak generalizować każdy klient chce wiedzieć jak najwięcej ,dlaczego tak ,a dlaczego nie inaczej,czasami ludzie pytaja naprawde o wszystko.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Mam taką historie,ale to gdzie byłem i co robiłem jest najmniej istotne,najwazniejsze jest to ,kogo tam spotkałem i co sie wydażyło,a to spowodowało że wróciłem do domu zupełnie innym człowiekiem,tego Jegomościa spotykam od tamtej pory codziennie,bardzo się zaprzyjaźniliśmy, to JEZUS

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym ,,żeby wiedzieli i zrozumieli ,że to jest naprawde ciężka praca,pomimo tego że mnie sprawia ona przyjemność to trzeba sie niekiedy nieżle namęczyć zeby wykonać niektóre zlecenia,czasami klient dzwoniąc i pytajac o ceny jest zdziwiony ze coś tyle kosztuje bo według niego to jest przecież chwila roboty

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Nie ma takiego,kazde zlcenie jest jedyne i niepowtarzalne,chyba że jest to zlecenie wykona no 30 łazienek w hotelu, gdzie kazda jest taka sama,a wykonywanie tego zlecenia przypomina prace przy taśmie produkcyjnej.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Pewnie że się kształce ,chyba kazdy w jakimś zawodzie spotyka sie z nowościami,gdzieś coś zobaczy usłyszy ,więc próbuje sie dowiedzieć czy i jemu nie ułatwi to pracy,tak samo jest u mnie,zdaża się ze zetkne sie ze zleceniem którego sie nie podejmuje bo najnormalniej w świecie nie wiem jak to zrobić,jeżeli klient chce zaryzykować zebym akurat u niego sie doktoryzował w danym zagadnieniu,to poprostu ucze sie na miejscu,jeśli zaś nie ,to staram sie zasięgnąć rady bardziej doświadczonych kolegów po fachu,a inawet wójka google zapytam

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio wykonane zlecenie to byla rozbudowa dwóch domkow letniskowych w ośrodku wczasowym w Sielpi, na jednym przedłuzeniemzadaszenoa nad werandą oraz krycie dachu świerzą warstwą papy termozgrzewalnej, a na drugim dobodowa dodatkowego pomieszczenia w tylnej częsci domku i przedłóżene werandy oraz zadaszenia w jego przedniej części czas realizacji 13 dni a cena to tajemnica chandlowa.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik jest bardzo prosty,kazde zlecenie jest inne i do kazdego podchodze bardzo indywidualnie,wiadomo ze cena za położenie 2mkw płytek będzie inna niz za położenie 200 m, są dolne i górne granice cen danego zlecenia ale to naprawde zależy od bardzo wielu czynników,inna cena będzie jak materiał mam cały na miejscu, a inna gdy muszę sam zapewnić jego dostawe,

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejsza stroną jest umiejentnośc współpracy z klientem (zleceniodawca)wychodzenie na przeciw ego oczekiwaniom bez odpowiedzi typu "pani ale to sie nie da" przez kilka lat udalo mi sie wykreślic ten zwrot ze słownika,
  Moge czegoś nie umieć,bo nie sposób jest umieć wszystko,ale przy odrobinie chęci można znaleźć kogoś kto to umie i wykona dane zagadnienie.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Tak naprawde to każdą po troszke,w kazdej dziedzinie zawsze mozna być lepszym,jak mowi stare przyslowie człowiek uczy się cała życie ( ale czy umrze fachowcem?) Ciężko określić jedną umiejętność ponieważ kazda jest ważna w naszym zawodzie,ale zawsze mażyła mi się praca w drewnie, stolarka to jest fach dla artystów ,mowie o tej w drewnie nie w płytach meblowych ( Stolarze bez urazy) wiec kiedy mam okazje to sam dla siebie lubie coś postrugać,więc może to chciałbym doskonalić