Wykończenia4you

Tworzymy firmę Wykończenia4you . Rzetelność wykonywanych zleceń to to co nas wyróżnia na tle...

Tworzymy firmę Wykończenia4you . Rzetelność wykonywanych zleceń to to co nas wyróżnia na tle konkurencji. Inwestując w nas swoje pieniądze masz pewność że będziesz zadowolony z efektu końcowego.
Łazienki według projektu
Płytki , malowanie natryskowe, gładzie , zabudowy g-k, elewacje

Zdjęcia

wszystkie (3) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Kotłownia 15m2 powierzchni . Cała w płytkach. 180m2 sufitów g-k , 700m2 gładzi, 2 łazienki w płytkach jedna w brodzikiem walk-in druga z wanną. Elewacja 420m2 w białym kleju przygotowana pod tynk . Adaptacja podasz na użytkowe 80m2 stawianie ścianek g-k , wykładanie suchego jastrychu.

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Najbardziej w swojej pracy lubię zadowolenie klienta. Zadowoleni klient to największa motywacja do dalszego działania i rozwoju. Wschody i zachody słońca na budowie zawsze nadawają optymizmu. Chcemy dalej się rozwijać i wykonywać coraz lepiej nasza pracę.

  • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

    Żeby poprosić o to żeby zobaczyć poprzednia realizację takiej osoby. Obrazuje to najlepiej z jakim wykonawca mamy do czynienia. Jeżeli ktoś boi się pokazać swoje poprzednie realizację lepiej uciekać od takiego wykonawcy jak naj dalej. Warto ryzykować ale czasami po prostu się to nie opłaca .