Wykończenia wnętrz TOMBUD

Witam , poszukujesz dobrego fachowca zadzwoń;) Wykonuje drobne prace remontowe wod-kan oraz co....

Witam , poszukujesz dobrego fachowca zadzwoń;)
Wykonuje drobne prace remontowe wod-kan oraz co.
Kafelkowanie,malowanie, tynkowanie, suche tynki,Tapetowanie itd

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Tarnowskie Góry Osiedle Sielanka kapitalne wykończenie domu jednorodzinnego
  Katowice Osiedle Tysiąclecia sufity podwieszne w całym mieszkaniu
  Gliwice śródmieście kafelkowanie + gładzie w całym domu jednorodzinnym

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Poznawanie nowych ludzi , chęci do dążenia do dokonałości .Lubimy podejmować wyzwania , dla nas niema rzeczy niemożliwych , zawsze stajemy na wysokości zadania .

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeżleli szukacie Państwo naprawdę porządnej firmy która specjalizuje sie w wykończeniach wnętrz to serdecznie zapraszam do współpracy , posiadamy wiele zdjec z prerpowadzonych przez nas prac.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Napewno chciałbym zobaczyć parę zdjęć z przeprowadzonych wcześniej prac. Jak również chciałbym poznać opinie innych klientów co sądzą o tejże firmie. Ponieważ można trafić na pseudo fachowców.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Proste pytania " czy umie pan wykonąć to i to" jednakże czasami dobrze jest się przygotować poczytać troszkę i spróbować pokonwersować na te temat z wykonawcą i zobaczyć czy on ma pojęcie o czym wogóle jest rozmowa

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Pierwsza rzecz to jakość wykonania , unas dajemy z siebie wszystko by każdy szczegół był dopracowany. Specjalizujemy się głównie w wykończeniach i chcemy by każdy klient był zadowolony z naszej pracy

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nasze usługi wyróżniają się tym iż wyspecjalizowani fachowcy wkładają w każdą swoją pracę serce oraz duszę. Każdy z nas jest specjalistą w wsojej dziedzinie i przez to jest w niej najlepszy.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Ile lat działamy na rynku , czy posiadamy jakieś referencję . Oczywiście działamy ok kilku lat na rynku działamy głównie na terytorium Polski a dokładnie na śląsku. Posiadamy bardzo dużo referencji wystawionych przez naszych zadowolonych klientów. przez co

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Pewnie każdynapewnio ma swoje historię które napewno na długo zostaną w jego pamięci jednakże każdy fachowiec zostawia do dla siebie lub opowiad to osobom najbliższym tródno żebym się zwierzał tutaj na portalu budowlanym o swoichwłasnych przeżyciach które przezyłem

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Zdecydowałem się na własną działalność przez to że jestem tzw. złotą rączką niema dla mnie rzeczy nie mozliwych do zrobienia .Wszystko potrafię naprawić czasem może to trochę potrwać ale nigdy się niepoddaję.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Najbardziej dumny jestem z przeprowadzonego remontu lub wykończenia domu jednorodzinnego o powierzchi 120m/2 zajęło nam to 2 miesiące na gotowo wyremontowaliśmy wszystkie pokoje oraz 2 łazienki . Cały dom wykonany w gładzi na podłogach deska berlinecka

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Oczywiście jak kazdy dobry fachowiec oraz kazdy na tym świecie musi podążać za nowościami które prawie codziennie wchodzą na nasz rynek. Ksztaucimy się poprzez wszelkiego rodzaju kursy oraz szkolenia. Gdy tylko mamy okazję wszyscy bardzo chętnie idziemy .

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Wydaje mi się że mój cennik nie jest skomplikowany. Jest najtaniej jak tylko się da. W dodatku bardzo prosty i przejrzysty niema tam jakiś ukrytych kosztów.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest mocne samozaparcie i dążenie do celu. Wraz z moimi pracownikami cały czas dążymy by być coraz lepszą ekipą . Wszystkie nasze zlecenia są realizowane sumiennie .

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Cały czas dązymy za najnowszymi rozwiązaniami tak aby podążać za reszta. Najbardziej chcielibyśmy udoskonalać technikę gipsiarską z tego powodu że cały czas mamy do czynienia z tą dziedziną i chętnie poznamy nowe lepsze rozwiązania.