Termolit - wylewki anhydrytowe, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja wrocław

Na rynku Polskim działamy od 2008r., (wcześniej pod marką BTM oraz TERMOPOL) i zajmujemy się...

Na rynku Polskim działamy od 2008r., (wcześniej pod marką BTM oraz TERMOPOL) i zajmujemy się produkcją, dystrybucją i kompleksowym wsparciem technicznym oraz wykonawstwem w zakresie nowoczesnych rozwiązań dotyczących podłóg oraz kompletnych systemów grzewczych i wentylacyjnych.

Podstawową naszą działalnością jest wykonawstwo wylewek anhydrytowych, ogrzewania podłogowego, pomp ciepła, rekupreacji, podłóg drewnianych oraz posadzek żywicznych, a podstawowym produktem, który tworzymy jest Anhydrytowa Płyta Grzewcza, która ma sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom, dlatego szczególną uwagę przywiązaliśmy do wyboru materiałów i postawiliśmy na najlepszych dostawców na rynku m.in. CEMEX, GYVLON, LAFARGE, KNAUF, ROTH, DANFOSS, THESSLA GREEN, VAILLANT.


Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacjach w domkach jednorodzinnych, których rocznie obsługujemy ponad 200.


Więcej o naszej firmie i naszych usługach na naszej firmowej stronie internetowej: (***)

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Rocznie ponad 200 realizowanych inwestycji na terenie całego kraju, ale głównie na dolnym śląsku m.in. we Wrocławiu, Żernikach Wrocławskich, Kątach Wrocławskich, Kamiennej Górze, Strzelinie, Oleśnicy, Miliczu, Trzebnicy i okolicach.

  Osoby chętnie do obejrzenia naszych prac prosimy o kontakt, a chętnie przekażemy konkretniejsze informacje.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w naszej firmie lubimy to, że możemy realnie pomagać klientom w budowaniu swojego komfortu i oszczędności później z nim związanych, ponieważ pracujemy tylko i wyłącznie na materiałach energooszczędnych. Jeżeli Inwestor wybierze naszą firmę to zawsze jesteśmy z nimi od samego początku realizacji do samego końca, nawet w przypadku wyboru nas jako posadzkarzy, a innej wcześniej znalezionej firmy instalacyjnej będziemy chętnie doradzać firmie instalacyjnej, jak powinno być wszystko przygotowane z zachowaniem norm oraz wysokiej jakości, która przełoży się na najlepszy efekt wykończenia.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  - Większy komfort użytkowania
  - Większa oszczędność w użytkowaniu domu
  - Szybka reakcja na zapytanie klienta
  - Szybki dojazd na pomiary i doradztwo na budowie
  - Duża wiedza przekazywana nie tylko przez telefon i osobiście, ale również wiele poradników w PDF, aby inwestor posiadał dużą wiedzę, na temat tego co robimy i w jaki sposób!

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Dumni jesteśmy tak naprawdę, ze wszystkich naszych zleceń, ponieważ pracujemy tak, aby nie mieć reklamacji, dzięki czemu klienci polecają nas następnym klientom i to jest dla nas najważniejsze, co nas najbardziej satysfakcjonuje, wysoka jakość, która daje nam polecenia :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  - kilka ekip wykonawczych przechodzących cykliczne szkolenia, dają duże możliwości realizacyjne na terenie całego kraju z zachowaniem najwyższych standardów,
  - szybkie odpowiadanie na wiadomości klienta,
  - pełne doradztwo i fachowa wiedza budowana od lat 90tych (wcześniejsze nasze marki to BTM oraz TERMOPOL - systemy grzewcze),
  - serwis pogwarancyjny
  - dożywotnia gwarancja na posadzki,
  - i wiele więcej - sprawdź nas!