Zakład Remontowo Płytkarski Kujawa Rafał

Zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejszą recenzją mojej pracy. Od 1997 roku zajmuję się...

Zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejszą recenzją mojej pracy. Od 1997 roku zajmuję się kompleksowym wykończeniem mieszkań i domów jednorodzinnych. Kładę najwyższą uwagę na jakość, wysoki standard swojej pracy oraz realizację zleceń w umówionym terminie..

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Moja łazienka wymagała kapitalnego remontu; szpachlowania, malowania, położenia płytek, a także wymiany kabiny prysznicowej. Związku z tym szukałam odpowiedniego fachowca, którym okazał się Pan Rafał. Nie tylko doradził ale i wykonał wszystko perfekcyjnie zadbał o każdy detal i strzeguł. Jestem zadowolona i polecam wszystkich współpracę z Panem Rafałem."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Moja łazienka wymagała kapitalnego remontu; szpachlowania, malowania, położenia płytek, a także wymiany kabiny prysznicowej. Związku z tym szukałam odpowiedniego fachowca, którym okazał się Pan Rafał. Nie tylko doradził ale i wykonał wszystko perfekcyjnie zadbał o każdy detal i strzeguł. Jestem zadowolona i polecam wszystkich współpracę z Panem Rafałem."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Przez kilkanaście ostatnich lat Pan Rafał wykonał dla mnie kilka prac: - wykończenie mieszkania ze stanu deweloperskiego na stan do zamieszkania (podwieszane sufity, płytki w łazience i kuchni, montaż kranów, kabiny prysznicowej, umywalek, toalety, bidetu, drzwi, panele podłogowe, szpachlowanie, szlifowanie i malowanie ścian, montaż karniszy, kontaktów, oświetlenia itp.), - kompleksowy remont łazienki w starym budownictwie (wiele lat temu), - nowe płytki na korytarzu, wraz z remontem całej posadzki pod płytkami (wiele lat temu), - po 15 latach ponowny remont łazienki, wraz z kompleksowym remontem całego mieszkania, - zabudowa balkonu, płytki, tynkowanie, malowanie, - wykończenie łazienki na ogródku działkowym tynk, posadzka, instalacje, izolacje, płytki oraz montaż armatury, - drobne remonty i bieżące naprawy, - malowanie całego mieszkania, - malowanie i tapetowanie pokoju (w ciągu ostatnich lat ze 3-4 razy), - rewitalizacja balustrady i tarasu (około 20 m2) na ogródku działkowym. Od lat korzystam z usług Pana Rafała i jestem bardzo zadowolony. Osoba bardzo rzetelna, dokładna i sumienna. Jakość i staranność wykonywanej pracy na najwyższym poziomie. Prace zawsze wykonywane w terminie, sprawnie i efektywnie. Osoba kreatywna i pomysłowa, zawsze służy dobrą i ciekawą poradą. Przy następnych remontach nie wyobrażam sobie zatrudnienia innej firmy. Ceny adekwatne do wykonywanej pracy. Serdecznie polecam. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykończenie mieszkania ze stanu deweloperskiego na stan "pod klucz". Zakres prac - szpachlowanie, malowanie całego mieszkania, panele podłogowe, montaż drzwi, kuchnia instalacje oraz montaż płytek na ścianach i podłodze, podwieszany sufit. Łazienka instalacje, elektryka, montaż płytek podłoga oraz ściany, biały montaż.

  Malowanie mieszkania - skrobanie, szpachlowanie i szlifowanie ścian oraz malowanie wszystkich pomieszczeń.

  Dom - stare budownictwo - wyrównanie krzywizn podług we wszystkich pokojach, na korytarzach oraz pozostałych pomieszczeniach.

  Kompleksowy remont starej łazienki, skuwanie starych płytek i tynków, tynkowanie, instalacja CO oraz kanaliza, zabudowy, płytki na ścianach i podłodze, biały montaż.

  Remont tarasu w domku jednorodzinnym - skuwanie tarasu, starych płytek, zmurszałego betonu. Wylanie nowego betonu, izolacja oraz położenie płytek gresowych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Uśmiech na twarzy zadowolonych Klientów, po dobrze i terminowo wykonanej pracy. Satysfakcja Klienta jest dla mnie najważniejsza. W każde zlecenie wkładam serce i maksymalne zaangażowanie.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przez osiemnaście lat zdobyłem doświadczenie, pozwalające mi wykonać zarówno proste zlecenia, jak i najbardziej wyszukane, wymagające bardzo wysokich umiejętności i specjalnego sprzętu.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najważniejszą sprawą są recenzje zadowolonych Klientów, wieloletnie doświadczenie, posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz pozytywne nastawienie na życzenia i oczekiwania Klienta.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Z Klientem przed rozpoczęciem pracy, staram się ustalić wszelkie szczegóły zlecenia. Oczywiście wprowadzenie zmian w trakcie realizacji zlecenia jest możliwe. Im więcej szczegółów zostanie ustalonych na początku realizacji zlecenia, tym sama realizacja będzie przebiegała sprawniej, a pierwotna wycena będzie odpowiadała rachunkowi końcowemu za usługę.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Każda praca jest inna, dlatego wycenę zlecenia opieram na indywidualnej ocenie, po spotkaniu z Klientem i sprawdzeniu warunków, które panują w miejscu przyszłego zlecenia. Nie jestem osobą, która najpierw podaje zaniżoną wycenę, aby potem starać się "naciągnąć" Klienta na dodatkowe koszty. Takie zachowanie uważam za niedopuszczalne.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moimi najmocniejszymi stronami są dokładność, rzetelność, punktualność oraz uczciwość względem Klienta. Zlecenie jest dla mnie zakończone dopiero wtedy, kiedy Klient jest zadowolony z efektów mojej pracy