Zakład Robót Ogólnobudowlanych Robert Stempniewicz

Profesjonalne Remonty to MY Nasza firma posiada ponad 25 letnie doświadczenie na Bolesławieckim...

Profesjonalne Remonty to MY
Nasza firma posiada ponad 25 letnie doświadczenie na Bolesławieckim rynku w zakresie wykonywania remontów wnętrz. Firma korzysta zarówno z tradycyjnych jak i nowoczesnych metod zapewniając tym samym najwyższa jakość oferowanych usług. Powierzone nam zadania wykonujemy terminowo, czysto i profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy! (***)

OFERUJĘ USŁUGI W ZAKRESIE:
- kompleksowe remonty łazienek, kuchni, pokoi, biur, pomieszczeń gospodarczych;
- ocieplenie i adaptacje strychów/ poddaszy;
- układanie glazury, gresu, terakoty, paneli podłogowych, deski barlineckiej, listwy przypodłogowe, wykładzin;
- malowanie, tapetowanie;
- roboty elektryczne, hydrauliczne, woda, Centralne Ogrzewanie, GAZ;
- rygipsy, gładzie szpachlowe, gipsowanie;
- szlifowanie bezpyłowe – remont bez brudu NOWOŚĆ
- zabudowy Gipsowo-Kartonowe : sufity podwieszane wraz z oświetleniem, zabudowa rur, ścianki działowe
- prostowanie ścian, podłóg i sufitów
- usługi murarskie – stawianie ścianek i murków, montaż luksferów, parapetów
- wstawianie drzwi i okien;
- montaż urządzeń min. wanien i kabin z hydromasażem, toalety podwieszane, sauny;
- montaż urządzeń kuchennych min. kuchenek, zmywarek, pralek;
- tynki ozdobne;
- nietypowe projekty oraz drobne naprawy ( z chęcią pomożemy Państwu wywiercić otwory w płytkach / pod karnisze, założyć gniazdka, żyrandole czy też wymienić cieknący kran);
- pomożemy w adaptacji wnętrz oraz dostosowania pomieszczeń do potrzeb osób starszych / niepełnosprawnych;
- wylewki cementowe / betonowe / samopoziomujące
-duże doświadczenie oraz pomoc przy zakupach -wyliczenie ilości materiału ZA DARMO
-robiąc z Nami remont uzyskasz duże RABATY w hurtowniach budowlanych
POMIARY I WYCENĘ NA TERENIE BOLESŁAWCA I OKOLIC WYKONUJEMY BEZPŁATNIE !
SZYBKO TANIO I SOLIDNIETrwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Styczeń 2016 kapitalny remont mieszkania, Listopad 2016 generalny remont łazienki .... Luty 2016 Remont sypialni w mieszkaniu ,styczeń 2016 remont łazienki (wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, ułożenie glazury, montaż kabiny prysznicowej z hydromasażem, montaż muszli podwieszanej, wykonanie sufitu podwieszanego wraz z oświetleniem), styczeń 2014 Ocieplenie i adaptacja poddasza na pomieszczenia mieszkalne -2 pokoje, kuchnie oraz łazienkę. grudzień 2013 kompleksowy remont domku jednorodzinnego w Bolesławcu: wyburzenie ścianek działowych, wykonanie nowych ścian, wykonanie nowej instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej, remont kuchni wraz z ogrzewaniem podłogowym, remont 2 pokoi oraz salonu malowanie oraz ułożenie paneli podłogowych wraz z listwowaniem, ułożenie gresu polerowanego na podłodze w kuchni i przedpokoju oraz kompleksowy remont łazienki.
  Wszystkie realizacje firma prezentuje na stronie internetowej firmy (***)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim radziłbym zwrócić uwagę na fakt czy wykonawca jest osobą wiarygodna czy prowadzi w ogóle firmę czy jet to osoba z tzw "słupa"?
  Czy firma posiada doświadczenie oraz zwrócić uwagę na na opinię danej firmy. Ważne moim zdaniem jest to aby potencjalny klient miał możliwość zobaczenia realizacji danej firmy dlatego ważne jest również posiadanie przez firmę strony internetowej z galeria realizacji. Adres siedziby oraz dane kontaktowe również uwiarygodniają firmę.
  Nie radziłbym natomiast kierowanie się tylko i wyłącznie ceną oraz odradzałbym "fachowców " najtańszych którzy nie wystawiają faktur oznacza to bowiem brak gwarancji a w razie awarii klient może iść i mieć pretensję do "słupa" z którego wziął "fachowca" a także wiąże się to z kosztami po "fachowcach". Osobiście uważam że jakość wiąże się nierozerwalnie z ceną oraz doświadczeniem.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeżeli byłbym klientem to chciałbym przede wszystkim wiedzieć czy mam do czynienia z firmą oraz jakie firma posiada doświadczenie. Czy firma posiada uprawnienia do wykonywania instalacji oraz czy udziela gwarancji na swoją robotę. Chciałbym wiedzieć jaki zakres usług oferuje firma oraz czy z nimi zrobię remont od początku do końca. Chciałbym wiedzieć jakie zlecenia wykonała ostatnio firma czy jest możliwe obejrzenie danych realizacji.Czy firma jest polecana przez innych jej opinię. Chciałbym wiedzieć jak długo potrwa remont oraz ile będzie mnie kosztował. Czy wykonawca przeliczy mi ilość materiału.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy wystawia Pan rachunek oraz czy udziela Pan gwarancji? Jak długo będzie trwał remont? Czy wycena remontu jest bezpłatna? Kiedy może Pan rozpocząć remont? Czy Pomaga Pan w zakupach, znaczy się jedzie pan ze mną do hurtowni/ sklepu i pomaga wybrać materiał? Czy potrafi pan określić jakie materiały muszę kupić oraz ich ilość ew ile mnie będzie kosztował materiał? Ile muszę mieć minimalnie pieniędzy na materiał na remont np łazienki?