ZalRus Remonty

Chcesz wykonać prace budowlane zgodnie z najnowszymi technologiami, z dużą starannością o...

Chcesz wykonać prace budowlane zgodnie z najnowszymi technologiami, z dużą starannością o szczegóły Zlecić prace osobom bez nałogów, zostawiającym po sobie porządek oraz dobre wrażenie Chcesz zawsze mieć wpływ na wygląd końcowy
Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy z wieloletnim doświadczeniem, której misją jest osiągnięcie satysfakcji i oczekiwań klienta to trafiłeś na właściwą stronę.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy
Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów. Ofertę uzupełniają aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych, jak również kupno i przywóz materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz.
Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia, a wieloletnie doświadczenie to gwarancja jakości naszej oferty.
Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.
Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dobieramy technologię i materiały z uwzględnieniem atestów i aprobat technicznych. Każdy klient może liczyć na każdorazową rzetelną wycenę. Dokładamy wszelkich starań w kierunku dotrzymania ustalonych terminów i zachowania wysokiej jakości świadczeń. Wszystkie dokonane osiągnięcia znajda Państwo na naszej stronie w galerii prac.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Sosnowiec, Kazimierz, ul. Armii Krajowej
  Sosnowiec, ul. 11 Listopada
  Sosnowiec, ul. Skłodowskiej Curie
  Sosnowiec, ul. Plonów
  Sosnowiec, ul. Mikołajczyka
  Katowice, Wełnowiec, ul. Modelarska
  Rdzów
  Dąbrowa Górnicza, ul. Majakowskiego

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię możliwość sprawiania radości ludziom poprzez wyremontowanie ich czterech kątów. Tak samo poprzez pracę nabywam wciąż większego doświadczenia, praktyki w wykonywanych zadaniach.