Athome

Remonty i wykończenia wnętrze (malowanie, układanie paneli, sufity 3D, zabudowy k/g cegiełka na...

Remonty i wykończenia wnętrze (malowanie, układanie paneli, sufity 3D, zabudowy k/g cegiełka na ścianie, montaż wszelakiego rodzaju)

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Gruntowny remont pokoju w bloku (opuszczany sufit z oczkami Led oraz sztukaterią + zabudowa kartonowo-gipsowa rur centralnego ogrzewania + biała cegiełka na ścianie + wymiana stolarki drzwiowej + gładzie i malowanie ścian w 2 kolorach + malowanie żeliwnego grzejnika wraz z demontażem + panele podłogowe + listwy mdf + akrylowanie i biały montaż elektryki)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Sumienny i pracowity fachowiec ceniący sobie dbałość i solidność przy realizacji danego zlecenia. Profesjonalne podejście do każdego zadania. Zaradny z dużym bagażem doświadczeń i zestawem własnych narzędzi. Posiada elastyczne godziny pracy przystosowane do potrzeb klienta. Polecam

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Konkretnie w czym się specjalizuje - wiadomo im więcej potrafi fachowiec tym lepiej dla klienta indywidualnego. Czy działa sumiennie na powierzonym mu obiekcie? Czy jest samodzielny? Czy posiada nałogi. Ile dziennie może poświęcić swojego czasu na wykonywanie prac remontowo - wykończeniowych?

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moim konikiem w dziedzinie remontów oraz wykończeń wnętrz jest układanie podłóg. Od tego zaczynałem swoje doświadczenie. Z pewną odwagą mogę zmierzyć się z każdym zleceniem dotyczącym układania paneli podłogowych (również tych winylowych). Tego typu zajęcie sprawia mi największą frajdę. Lubię to robić z uśmiechem na twarzy.