BUD - DAR Usługi Remontowo Budowlane Dariusz Jenczelewski

Świadczymy usługi w postaci kompleksowego wykańczania wnętrz,glazura,płyty...

Świadczymy usługi w postaci kompleksowego wykańczania wnętrz,glazura,płyty k/g,hydraulika,elektryka,panele,tynki dekoracyjne.dotrzymujemy terminów,prace wykonujemy fachowo ludzie u nas cenią uczciwość,dokładność i szybkie wykonanie prac.

2 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma wykonała remont całego mieszkania, wszystko zostało wykonane zgodnie z wcześniejszą umową. Sprawnie, bez opóźnień. Pracownicy dbają o porządek w pracy i po jej zakończeniu. Firma godna polecenia, niedrogo i solidnie."

Zdjęcia

wszystkie (9) »
Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma wykonała remont całego mieszkania, wszystko zostało wykonane zgodnie z wcześniejszą umową. Sprawnie, bez opóźnień. Pracownicy dbają o porządek w pracy i po jej zakończeniu. Firma godna polecenia, niedrogo i solidnie."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Rzadko zdarza mi się kogoś polecać ale jeśli chodzi o firmę BUD-DAR i samego Pana Darka chcę zrobić wyjątek. W ubiegłym roku remontowałem mieszkanie w tym czasie przewinęło się kilku „fachowców” , przez których zmarnowałem czas i pieniądze. Firmę BUD-DAR znalazłem przypadkiem i był to strzał w dziesiątkę. Trzy tygodnie zajęło im wykonanie prace które wcześnie trwały już 3 miesiące. Jeśli szukacie fachowców przez duże F to w firmie BUD-DAR ich znajdziecie. Na koniec dodam że jeśli finanse pozwolą w tym roku planuję remont łazienki i nie wiedze inne możliwości niż jako wykonawcę zatrudnić firmę BUD-DAR."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ubikacje dla klientów na obiekcie CASTORAMA KATOWICE,mieszkanie prywatne w Czeladzi,mieszkanie prywatne w Będzinie,mieszkanie prywatne w Będzin-Grodziec

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  najbardziej lubię jak widać efekt końcowy,i mój klient jest zadowolony z wykonanej pracy.dzięki temu mam kolejne zlecenia.lubię też wykonywać swoją pracę,rozwijać umiejętności poprzez coraz to nowe szkolenia.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  czasami umiejętności to nie wszystko,znam dobrych fachowców ale mimo swojej wiedzy efekt końcowy prac ma wiele do życzenia a główną przyczyną jest alkohol,nie toleruje tego w pracy bo widziałem jak wiele małych firm idzie na dno z tego powodu.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  jeśli byłbym klientem chciałbym wiedzieć czy osoba która wykona moje zlecenie ma praktykę w tym co wykonuje,ile lat jest na rynku,czy mogę zobaczyć jej prace na żywo,ilu ma ludzi(chodzi o szybkość wykonania zlecenia)chciałbym poznać też opinie innych klientów czy polecają tą firmę i dlaczego?nie tolerowałbym też alkoholu.bo można zniszczyć przez to materiał i wykonaną pracę

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  czy jest to firma która odprowadza składki i jest zarejestrowana.taka firma daje gwarancje na wykonane prace budowlano-remontowe.i zależy jej na zadowoleniu klientów gdyż potem są polecenia co jest najważniejsze dla szanującej się firmy

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  myślę że różnią się tym że staramy się wykonać pracę solidnie i rzetelnie.wieloletnie doświadczenie i używanie dobrych materiałów pozwala na wykonanie usługi w wysokiej jakości.zdarza mi się dość często poprawiać niedoróbki po innych firmach.dzisiaj na rynku można znaleźć dobrych fachowców,ale jest też wielu nieuczciwych i nie znających się na sztuce budowlanej.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  najczęściej zadawane pytania przez klientów to:jaki jest czas zakończenia prac,jaki będzie koszt robocizny i materiałów.zazwyczaj po podaniu czasu w jakim będą wykonane prace klient jest mile zaskoczony ponieważ zawsze udaje się je zakończyć przed czasem.na koszt robocizny i materiałów zazwyczaj przedstawiam kosztorys.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  mam szkołę budowlaną,pracowałem długo we Włoszech przez co poznałem nowe techniki budowlane które dość często stosuję,jednak ciągle na rynek wchodzą nowe technologie więc ciągle robię kolejne szkolenia.ostatnio na usuwanie azbestu,i prace gipsowe i malarskie na Flugerze.ciągle szukam nowych technologii i zapewne będę się kształcił ja i moi pracownicy.