Adamowicz

ŚWIADCZYMY USŁUGI REMONTOWO, WYKOŃCZENIOWE Z ZAKRESU : szpachlowanie , malowanie ścian, zabudowy...

ŚWIADCZYMY USŁUGI REMONTOWO, WYKOŃCZENIOWE Z ZAKRESU : szpachlowanie , malowanie ścian, zabudowy kartonowo gipsowe, układanie glazury i terakoty, boazerie, panele ścienne i podłogowe, montaż drzwi i okien, remonty kompleksowe. ŚWIADCZYMY USŁUGI BUDOWLANE Z ZAKRESU: docieplenie budynków, murarstwo, tynkarstwo, wyburzania i rozbiórki, wylewki samopoziomujące, instalacje elektryczne,

1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Super fachowcy.!!!Znają się doskonale w swoim fachu,nie miałem żadnych problemów z dogadaniem się.Panowie sumienni ,dokładni,punktualni. Serdecznie polecam, jestem zadowolony z wykonanej pracy w 100 %."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Super fachowcy.!!!Znają się doskonale w swoim fachu,nie miałem żadnych problemów z dogadaniem się.Panowie sumienni ,dokładni,punktualni. Serdecznie polecam, jestem zadowolony z wykonanej pracy w 100 %."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Kompleksowy remont łazienki, polegający na skuciu tynków, przerobieniu instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Następnie wyburzenie ściany działowej i postawienie nowej nieco dalej. Po wyrównaniu ścian układanie płytek. Chwile zeszło ale klient jest zadowolony a dla nas najważniejsze. Efekty pracy w galerii.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najwięcej zadowolenia daje Nam efekt końcowy wykonywanych prac, metamorfoza :) danego pomieszczenia czy obiektu. Pozostawienie po sobie śladu na wiele lat. Wyzwania jakim trzeba sprostać oraz to że po części bierzemy udział w projektowaniu i doradztwie w trakcie pracy .

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Na pewno najważniejsza kwestią jest doświadczenie w wykonywanym fachu, potwierdzone referencjami oraz udokumentowane choćby zdjęciami. Inwestor szukający fachowca musi wiedzieć czy aby na pewno dana osoba będzie się nadawała i sprosta zadaniom.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Na pewno priorytetem jest gwarancja na wykonana usługę. W dzisiejszych czasach znaleźć "pseudo fachowca "nie stanowi problemu. Problem pojawia się najcieńsze po kilku dniach, miesiącach od wykonanej usługi.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik nie jest skomplikowany, aczkolwiek trzeba zawsze liczyć się z tym, że cena za m/kw usługi zawsze może się zmienić i nigdy nie jest stała. Dlatego zawsze końcowa wycena jest ustalana ma miejscu. Często bywa tak że trafiamy na rożnego rodzaju utrudnienia, które mają wpływ na czas wykonywanej roboty. Wycena oraz dojazd jest bezpłatny.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Pressbeton - to kolejna z umiejętności, którą mamy zamiar nabyć . Klienci oczekują coraz to nowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji wnętrz. Wymagają aby usługa była na "wieki", dlatego w najbliższym czasie podejmiemy się zdobycia wiedzy na ten temat.