uslugi budowlane od a do z

mam 40 lat prowadze uslugi remontowo budowlane od a do z znam sie na budowlance i wykonczenjah

mam 40 lat prowadze uslugi remontowo budowlane od a do z znam sie na budowlance i wykonczenjah

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Właśnie zakończyłem remont hotelu Astor w Radomiu.pracy było dużo i trwały prawie rok.Budynek był w stanie surowym zamkniętym.Etap prac polegał na;elektryce,hydraulice,tynkach wewnątrz i na zewnątrz,posadzki,płytki,malowania,sztukateria,rolety,elewacja,dach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubię kiedy klient jest zadowolony z mojej pracy,wtedy jest też szansa,że poleci moją firmę swoim znajomym.Budowlanka,to ciężka praca,ale pozwala ciągle się rozwijać i udoskonalać swoje umiejętności.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Na pewno możliwość sprawdzenia jakości wykonywanych usług.Zapytanie o możliwość wykonania danej usługi według określonego projektu,możliwość gwarancji na wykonaną usługę.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  W jaki sposób zostanie wykonana usługa,w jakim czasie ona zostanie wykonana,czy otrzymam gwarancję na daną usługę,jaki będzie koszt,czy w trakcie pracy jest możliwość naniesienia zmian.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Zależy od tego co klient chce żeby mu wykonać.Na pewno powinien zapytać o możliwość spisania umowy na wykonywaną pracę i wystawienie gwarancji.Możliwość sprawdzenia umiejętności w zakresie wykonywanej usługi.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jakimi materiałami chce żeby była wykonana dana usługa,czy decyduje się na wykonanie usługi z własnymi materiałami czy z materiałem zakupionym przez wykonawcę.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Usługi wykonywane przez moją firmę wyróżniają się dokładnością wykonania,precyzją,wysoką jakością świadczonych usług,gwarancją na wykonane usługi,uczciwością,starannością.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej zadawanym pytaniem jest;dlaczego tak drogo?Wtedy ja odpowiadam,ponieważ swoją pracę wykonuję z dobrych jakościowo materiałów,oraz dużą dokładnością i precyzją.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Praca,którą wykonuję nie jest łatwa.Wymaga dużego doświadczenia,jakości wykonywanych usług,dokładności,możliwości usunięcia ewentualnych usterek,wystawienia gwarancji na wykonaną usługę,umiejętności rozłożenia poszczególnych etapów pracy w celu precyzyjnego ich wykonania.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Poniekąd zmusiło mnie do tego życie,a ponieważ wcześniej trochę się tym zajmowałem pomyślałem więc;czemu nie zająć się tym zawodowo.Tak więc zacząłem się doszkalać i udoskonalać swoje umiejętności.Dziś mam duże doświadczenie w tym co robię,lecz mam też świadomość że jeśli chcę być dobry w tym co robię muszę się doszkalać.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jak już wcześniej wspominałem ostatnim dużym zleceniem były prace wykończeniowe hotelu Astor w Radomiu.Zakres prac był duży,wymagał dużego nakładu pracy,dużej dokładności i umiejętności.Sprostaliśmy powierzonemu zadaniu.Klient był zadowolony,co świadczyło o tym,że zlecił nam wykonanie również położenie struktury i zrobienie dachu na swoim domu.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Na pewno prac budowlanych nie powinien się podejmować ktoś,kto nie ma o tym pojęcia,nie ma wyobraźni nie posiada umiejętności manualnych.Osoba chcąca podjąć się wykonywania takiej pracy musi też mieć dużo cierpliwości.