Deccor-Remonty

Z wykształcenia jestem Technikiem Budownictwa. Pracowałem w rodzinnej firmie budowlanej a teraz...

Z wykształcenia jestem Technikiem Budownictwa. Pracowałem w rodzinnej firmie budowlanej a teraz chce rozpocząć coś nowego. Staram się indywidualnie dostosowywać cenę do danego klienta. Bardzo lubię wykańczać wnętrza dlatego staram się przykładać do powierzonej mi pracy. Remonty to moja pasja dlatego, że pozwala mi zobaczyć jak dużo można zmienić w wyglądzie naszych mieszkań. Wykonuje ścianki z płyt GK Gładzie Malowanie Prace naprawcze Malowanie elewacji Posadzki i panele Itd :) zapraszam do kontaktu. Email: deccorwall@ (***) Lub telefonicznie.

Zdjęcia

wszystkie (3) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Gładzie, Malowanie, remont kamienicy, prace naprawcze, szlifowanie ścian, ścianki z płyt karton gips, sufity podwieszane, posadzki samopoziomujace, elektryka, hydraulika, oświetlenie

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubię wiedzieć zmiany jakie zachodzą w mieszkaniu. Z naprawdę bardzo zniszczonego mieszkania można zrobić bardzo luksusowe mieszkanie małym nakładem pracy i przy średnich kosztach.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Dlaczego wykonujesz swój zawód? Kwestia jest to czy ktoś robi remonty z pasji czy dlatego, że nie ma innego pomysłu na siebie. Lubię robić to co kocham bo sprawia mi to naprawdę dużo przyjemności i idę do pracy z uśmiechem.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien pomyśleć czego tak naprawdę oczekuje. Czy chce mieć zrobione mieszkanie bardzo tanio co przekłada się na jakoś i trwałość materiałów czy troszkę drożej A z lepszej klasy materiałów.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Staram się pracować na nowoczesnych metodach których nauczyłem się poprzez edukację w kierunku budownictwa. Mój profesor mówił:"Przykładaj się do swojej pracy A będziesz robił to co kochasz"

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęstsze pytania to takie ile będzie kosztowała moja usługa:) A co odpowiadam ? To zależy od wykonania zlecenia. Każde ma inną cenę:) Dlatego nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Tatatatatatatatststattatatatatatatatatatasttstststststsststtstztstststststststststststststststststststststssttssttstsststtstssttsts

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym żeby ludzie wiedzieli, że moją pracę staram się wykonywać tak jak najlepiej potrafie. I z najlepszych materiałów. Zależy mi na tym żeby klient był zadowolony.