DomStyl

Remonty i wykończenia mieszkań, wszelkie prace związane ze stawianiem ścian działowych ,...

Remonty i wykończenia mieszkań, wszelkie prace związane ze stawianiem ścian działowych , szpachlowanie gładzią i tynkami gipsowymi o grubszych warstwach wraz z malowaniem -dokładnie i fachowo. Montaż drzwi, okien, paneli, mebli kuchennych. Montaż i renowacja sztukatury, tarasy drewniane, remonty domów drewnianych, docieplenia wewnątrz i na zewnątrz, adaptacja poddaszy.

Zdjęcia

wszystkie (4) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Szpachlowanie wraz z malowaniem 50 m/2 ścian wewnętrznych gładzią gipsowa i tynkiem knauf, montaż 4 sztuk drzwi wewnętrznych , ułożenie 55 m/2 kostki brukowej.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Samodzielność, organizowanie etapów zlecenia, efekt końcowy wykonywanej pracy, wykonywanie prac które wiążą się z moim wykształceniem, realizowanie się pod względem dokładności i precyzji danego zlecenia, uprzejmość w kontaktach ze zleceniodawca i jego zadowolenie po zakończeniu robot.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przedewszystkim to ze sugerowanie się najniższa cena usługi jest najgorszym wyjściem dla zleceniodawcy ponieważ najogólniej zawsze skutkuje niezadowoleniem z wykonanej usługi, a następnie poniesieniem dodatkowych kosztów w celu naprawy jakości usługi przez inna firmę i w końcowym rozrachunku może trwać dłużej

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czy posiadam wykształcenie co najmniej odwołane, jakim długim okresem praktykowania usług możesz się pochwalić, czy masz jakichś zadowolonych klientów którzy mogą to potwierdzić,