Flatinfo Interior Investment

Flatinfo Interior Investment to firma zajmująca się budową i kompleksowym wykończaniem domów,...

Flatinfo Interior Investment to firma zajmująca się budową i kompleksowym wykończaniem domów, mieszkań i apartamentów

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W ostatnim czasie wykonaliśmy kompleksowy remont ponad 20 mieszkań w prestiżowych inwestycjach, takich jak Waterlane, Szafarnia, czy Aura, zlokalizowanych na Starym Mieście w Gdańsku

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej cenimy sobie zadowolenie klienta po zobaczeniu efektu pracy naszych architektów i wykwalifikowanej ekipy remontowej. Remonty mieszkań, domów, czy apartamentów, to dla nas pasja, a spełnienie oczekiwań każdego z klientów jest naszą misją.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Każdemu kto szuka wykwalifikowanej ekipy remontowej poleciłbym zastanowienie się, czy cena musi być kluczowym wyznacznikiem wyboru firmy remontowej. Jeśli oczekują Państwo sumienności, dokładności i braku problemów w przyszłości należy szukać firmy posiadającej wiedzę i doświadczenie w wykonywanych pracach, a nie kierować się wyznacznikiem" jak najtaniej"
  Tak jak Państwo, będący specjalistami w swoich branżach oczekujecie odpowiedniego wynagrodzenia, za wiedzę i doświadczenie, które posiadacie, tak firma budowlana z odpowiednim zapleczem i doświadczeniem, nie będzie najtańsza na rynku.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Potencjalny klient musi sobie uświadomić, że w tej branży działa wiele osób które nie posiadają jakichkolwiek umiejętności, wiedzy, czy doświadczenia. Kierując się jedynie ceną przy wyborze swojej ekipy remontowej jest bardzo duże prawdopodobieństwo, braku zadowolenia z efektu końcowego. Według statystyk aż 32% osób przeprowadzających remont nie jest do końca zadowolonych z efektu końcowego, z czego 85% z nich szuka innej ekipy remontowej która poprawi niedociągnięcia po poprzednikach.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  -Jakie doświadczenie posiada firma z usług której chciałbym skorzystać?
  -Jakim sprzętem potrzebnym do wykonania zleconego zakresu robót dysponuje?
  -Jakie opinie krążą w sieci o interesującej mnie firmie?
  -Czego oczekuję, wysokiego standardu wykończenia mieszkania, czy pracy, z której nie będę zadowolony, co zmusi mnie do poszukiwania innych fachowców.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Najważniejszą kwestią jest porządne sprawdzenie firmy która chce się zatrudnić, opinie wystawione przez poprzednich zleceniodawców są najlepszą reklamą, bądź przestrogą przed potencjalnym usługodawcą. Kolejną ważną kwestią nad jaką zależy się zastanowić, to jakoś wykonania. Firma budowlana, która płaci podatki, ubezpiecza swoich pracowników, dba o jakość wykonanej pracy, wybiera wysokiej jakości materiały, zawsze będzie trochę droższa, od osób które nie działają niezgodnie z prawem, używają materiałów kiepskiej jakości i nie dba o detale w wykonywanym zleceniu.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Flatinfo Interior Investment, to firma z zatrudniająca fachowców w swojej dziedzinie. Według nas nie ma ludzi którzy, doskonale położą kafle,poprowadzą instalacje elektryczną i wykonają zabudowę kuchenną, stąd zatrudniamy ludzi kilka osób, a każdy z nich wyspecjalizowany jest w swojej dziedzinie. Nasza firma wyróżnia się również tym, że zatrudniamy swoich architektów, dzięki czemu otrzymają Państwa projekt mieszkania w cenie remontu.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci zwykle pytają o czas i koszt wykonanych prac.
  Niestety nie ma na te kwestie jednoznacznej odpowiedzi. Na koszt remontu ma wpływ wiele czynników, zaczynając od stopnia trudności wykonywanych prac, czy remontowanej powierzchni, kończąc na jakości użytych materiałów. Koszt kompleksowego wykończenia mieszkania waha się w przedziale 400zł do nawet kilku tysięcy za m2 wraz z materiałem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować do oczekiwań klientów.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  W naszej profesji pierwszorzędne znaczenie mają wiedza i doświadczenie. Jeśli nie chcą Państwo trafić do grona klientów, którzy mieli liczne awarie po wykonanych pracach remontowych, należy korzystać z usług specjalistów. Zalania, niedziałająca elektryka, czy odpadające od ściany kafle, to bardzo częste przypadki bo skorzystaniu z usług osób nie mających odpowiednich umiejętności.
  Szukając ekipy remontowej nie można kierować się tylko i wyłącznie ceną, późniejsze naprawy pochłoną dużo większe środki, niż jednorazowe wybranie dobrej ekipy remontowej.