GĄDEK Gądek Marek

Kilkuletnia obecność na małopolskim rynku usługowym w połączeniu z wysokimi standardami...

Kilkuletnia obecność na małopolskim rynku usługowym w połączeniu z wysokimi standardami wykonywanych prac przyniosły nam stabilną pozycję. Zyskujemy coraz więcej Klientów, ponieważ dbamy o ich satysfakcję. Zakres prowadzonej przez nas działalności jest bardzo szeroki: od prac inwestycyjnych, obejmujących budowę budynków i obiektów od podstaw , po kompleksowe wykonawstwo prac remontowych, wykończeniowych i konserwatorskich. Wszystkie prace budowlane wymagają logistycznego rozplanowania prac, znajomości rozmaitych technik, posiadania dobrej klasy sprzętu. Dopełnieniem tych zalet jest także nasz zespół, składający się z doświadczonych specjalistów, którzy uczestniczyli w realizacji wielu zleceń na terenie kraju i poza jego granicami.

Zdjęcia

wszystkie (3) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    sklep Piazza Di Moda w Factory Kraków , sklep Piazza Di Moda Stary Browar Poznań , kompleksowe wykończenie 5 mieszkań Kraków ul. Obozowa (***) częściowy remont mieszkania Kraków ul. Mozarta 1, tynki cementowo-wapienne w 2 domach okolice Krakowa , docieplanie poddaszy na 4 domkach

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Najbardziej w swojej pracy lubię to , że mogę spełniać marzenia ludzi o swoich 4 ścianach, wykonanych z wielką starannością. Każdy mam marzenia o swoim mieszkaniu bądź domu idealnie wykończonym. Podsumowując najbardziej lubię gdy klient jest zadowolony z naszej pracy.