ho-design

Witam wszystkich planujących remont lub wykończenie mieszkania czy domu. Świadczę swoje usługi...

Witam wszystkich planujących remont lub wykończenie mieszkania czy domu.

Świadczę swoje usługi remontowe na terenie Warszawy, Piaseczna oraz okolic. Praca którą wykonuje daje mi ogromną satysfakcję, uwielbiam zaciągać inspiracji z różnych portali dekoracyjnych i remontowych oraz sam projektować i podpowiadać klientom aby byli maksymalnie zadowoleni z efektu pracy.
Nowoczesność i różnorodność stylów dostosowuje do potrzeb, tak aby klient był w 100% zadowolony z usług i mógł dalej mnie polecać. Stawiam na innowacyjność w branży budowlanej i nie boje się wprowadzać nowinek technologicznych. Im wyższe wyzwanie w realizacji zlecenia tym większa satysfakcja z jej realizacji.
Dokładność, terminowość i dbałość o szczegóły oraz wysublimowany zmysł estetyki zadowoli każde gusta Inwestora.

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE
- malowanie ścian i sufitów
- szpachlowanie, gładzie gipsowe
- tapetowanie
- karton-gipsy, zabudowy
- podwieszane sufity
- układanie paneli podłogowych
- płytek, glazury, gresu, kamienia dekoracyjnego
- elektryka
- oraz inne prace wykończeniowe…

Zapraszam do skorzystania z usług, satysfakcja klienta na pierwszym miejscu :)

5 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Hubert Ogonek zaczął u mnie prace końcem marca, początkowo chodziło mi tylko o biały montaż, ale ze względu na profesjonalizmy jakim się wykazał i rozległą wiedzę poprosiłam o wykonanie innych prac: montaż drzwi,poprawa ściany, która była wcześniej wybudowana " własnymi siłami" i wiele innych drobnych i dużych poprawek. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac, gdybym mogła cofnąć czas poprosiłabym Pana Huberta o wykończenie mieszkania "od A do Z". Gorąco polecam !"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Hubert Ogonek zaczął u mnie prace końcem marca, początkowo chodziło mi tylko o biały montaż, ale ze względu na profesjonalizmy jakim się wykazał i rozległą wiedzę poprosiłam o wykonanie innych prac: montaż drzwi,poprawa ściany, która była wcześniej wybudowana " własnymi siłami" i wiele innych drobnych i dużych poprawek. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac, gdybym mogła cofnąć czas poprosiłabym Pana Huberta o wykończenie mieszkania "od A do Z". Gorąco polecam !"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pana Huberta znalazłem poprzez portal remontuj.pl. z uwagi na dobre referencje. chodziło mi o znalezienie fachowca w bliskiej okolicy Piaseczna. W zakres prac wchodziło odnowienie salonu poprzez montaż sufitu podwieszanego z dodatkowym poprowadzeniem instalacji elektrycznej dla montażu oświetlenia (oczka świetlne oraz taśma led), wygładzenie sufitu oraz montaż cegiełek dekoracyjnych. Prace wykonane bardzo sprawnie na początku miesiąca maja 2018. Prace codziennie od rana do późnego popołudnia. Pana Huberta (co ważne - nie palącego:)) charakteryzuje wysoka dokładność i pomysłowość oraz czystość miejsca pracy (każdorazowe pozostawienie porządku w trakcie, jak i po codziennej pracy) i nie palenie. W trackie prac, Pan Hubert wykonał samoistnie jeszcze kilka innych niezleconych czynności, które miałem w trakcie większego prowadzonego równolegle remontu przeprowadzić sam, a co na pewno oszczędziło mi wiele czasu. Jeśli chodzi o kosztorys, - jestem zadowolony, z uwagi na to iż całkowicie wpisywał się w moje założenia. Dodatkowo, o czym należy wspomnieć dzięki Panu Hubertowi skorzystałem bezpłatnie z wysokich zniżek na zakup farb i gruntu firmy Flügger za co jestem bardzo wdzięczny, gdyż efekt iż użycia,jak również same ich używanie jest fantastyczne. Tak fantastyczne, że farb Flügger użyłem do odnowienia pozostałych dwóch pokoi:) Podsumowując, serdecznie i z pełnym przekonaniem potwierdzam wysokie kwalifikacje Pana Huberta, jak również w pełni polecam jego usługi."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpracowałam z Panem Hubertem Ogonkiem w listopadzie 2017r. Remontował u mnie salon, jadalnię, kuchnię, hol, klatkę schodową oraz 2 łazienki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Hubertem. Jest osobą bardzo dokładną, sumienną, otwartą na potrzeby klienta i cierpliwą:-). Często też podpowiadał nam jakieś rozwiązania, które okazywały się bardzo praktyczne. Pan Hubert pracuje bardzo czysto, sprząta każdego dnia po swojej pracy i bardzo dba o to, aby remont jak najmniej utrudniał życie domownikom. Także po remoncie miałam naprawdę niewiele do sprzątania. Pana Huberta poleciła mi bardzo zadowolona znajoma, u której wykonał remont. Ja również z całego serca rekomenduję współpracę z Panem Hubertem i szczerze polecam Jego usługi."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac malarskich i układania podłóg; wykonawca jest dokładny i precyzyjny a żona była zachwycona że nie musiał sprzątać po wykonaniu wszystkich prac; wykonawca pomógł nam również w doborze farb i wykończeń; zapewnił transport materiałów co też jest dodatkowym plusem"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Polecam współpracę z panem Hubertem w zakresie prac remontowych. W zakresie prac Pana Huberta w naszym przypadku znalazły się: - malowanie ścian - stawianie ścianek działowych, tynkowanie - podłogi z deski barlineckiej - przeróbki i prace stolarskie (szafki, zabudowy) Pan Hubert jest osobą dokładną i rzetelną. Dbał o porządek w trakcie prac, co dla mnie jest również istotnym elementem. Ze wszystkich prac Pan Hubert wywiązał się znakomicie, polecam wszystkim współpracę z panem Hubertem."

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy uwielbiam wyzwania i nowe projekty. Zawsze jestem zadowolony jak już widzę efekt końcowy i radość inwestora z dobrze wykonanej pracy. Każdy projekt jest inny i to jest dla mnie wyzwanie które pozwala lubić moją prace.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Aby ta osoba stawiała na jakość i profesjonalizm wykonanej pracy, gdyż to jest najważniejsze dla inwestycji, ponieważ słabe wykonanie przypomina się po kilku latach, niekiedy dużo szybciej. Ważna też jest cena usług i materiałów. Na dzisiejszym rynku można znaleźć profesjonalne wykonanie oraz materiały wysokiej jakości w dobrej cenie.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym by klienci wiedzieli że do każdego klienta podchodzę indywidualnie, że każde zlecenie wykonuję z zaangażowaniem i z pasją, że służę doradztwem..
Chciałbym by klienci nie kierowali się najtańszym wariantem tylko najlepszym ponieważ w tej profesji liczy się jakość, która pozostanie na lata.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  W sprawie cennika proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy ponieważ większość usług jest dopasowywana bezpośrednio do każdego klienta za czym idzie indywidualna wycena każdego zlecenia.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną są sumienność, dokładność, pracowitość, uczciwość. To jest bardzo ważne Moi klienci nigdy się na mojej firmie nie zawiedli. Zawsze wykonuję swoją pracę tak jakbym robił dla siebie - i to się najlepiej sprawdza.