Kobietarchitekt

Wykwalifikowana i z zdobytym doświadczeniem inżynier architekt wnętrz . Specjalnością moją to...

Wykwalifikowana i z zdobytym doświadczeniem inżynier architekt wnętrz . Specjalnością moją to przede wszystkim aranżacją domów i mieszkań oraz posiadam umiejętność projektowania lokalów , biur , hoteli . Posiadam również zespół swój składający się z ekip remontowych i fachowców .
Zapraszam do kontaktu

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Mieszkanie na Bielanach biel czerń i światła ledowe , dom w Wawrze w stylu glamour , segment w Wawrze klimat loftowy , bliźniak oddający domowe ciepło zaaranżowany pod użytkowników , remont kamienica w całości odnowiona łącznie z instalacjami zachowując klimatyczny styl , dom na wynajem podzielony na strefy wygodne dla przyszłych wynajemców

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Jestem zdecydowanie uzależniona od swojej pracy . Każdy projekt to moje dziecko , moja twórczość i nagrodą dla mnie są moi zadowoleni klienci którzy każdego dnia mogą się cieszyć z wygody i uroku tego miejsca powstałego dzięki moim koncepcją , doświadczeniu i zaangażowaniu .

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukaj osoby wykształconej z doświadczeniem i z pasją . Jedynie osoba ta potrafi połączyć techniczne trudności , przepisy prawa z sztuką tworzenia . Oprócz tego musi to być osoba dobrze zorganizowana potrafiąca zarządzać ludźmi dostawami i budżetem . Ostrzegałabym przed dekoratorami wnętrz po kursach ukrywający się pod nazwą architekt .

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czy osoba jest godna zaufania ? czy posiada kierunkowe wykształcenie ? czy prowadziła kiedyś budowę swojego projektu ? Jak duże zaplecze fachowców posiada ?Jakie dokumenty zawiera projekt ? Ile czasu projekt zajmie ?

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy zaprojektuje wnętrze domu ? Czy zaprojektuje wnetrze mieszkania ? czy zaprojektuje kuchnie ?
  Czy zaprojektuje łazienkę ? Ile projekt domu kosztuje ? Jaki jest czas realizacji ? Co jest potrzebne do stworzenia projektu ?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Co dokładnie oczekuje od architekta wnętrz ? Ile powinien zarobić w związku z usługą architekt wnętrz ? Ile czasu zajmie to architektowi ? Czy stać mnie na usługę projektową ? Jaki mam budżet na remont ? Jaki chciałbym osiągnąć rezultat ?

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Wykształceniem , doświadczeniem , stu procentowym zaangażowaniem , odpowiedzialnością , pasją , wiedza i ciągłym dążeniem do dodatkowej wiedzy , bez problematycznością , szacunek do czasu inwestora , szacunek do inwestora jego wymagań i trosk związanych z inwestycją .

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jaki jest koszt usługi projektowej ? Czy można jak najszybciej zobaczyć efekty ? odp.. Niema jednej ceny dla wszystkich projektów , każdy jest bardzo indywidualną twórczością i jest wyceniana na podstawie powierzchni aranżowanej i wymagań inwestora . Takie same znaczenie ma czas realizacji .

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Zawód Architekta wnętrz wiąże się z ogromną odpowiedzialnością . Wygląda to zazwyczaj tak ze architekt od rana do późna w nocy przez pierwszy miesiąc siedzi i tworzy projekt maksymalnie używając wiedzę i zmysły techniczne i twórczo artystyczne . Potem po uznaniu projektu przez inwestorów , architekt wchodzi na budowę i zarządza zazwyczaj ciężką: ekipą lub czasem lub budżetem tak aby spełnić życzenie inwestorów o wymarzonym domu czy lokalu i jednocześnie czując ekscytacje z powstającego dzieła

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od dziecka zaczęłam przemeblowywać pokoje w domu , potem malować ściany nawet kilka razy w roku . Podejmowałam próby jako nastolatka w garażu budując sama meble regały i dekorując ci i raz na nowy sposób otoczenie . Sprawiało mi to i sprawia niesamowitą satysfakcje . Po maturze podjęłam próbę swoich możliwości w krótkim 2 letnim studium po czym już zdecydowałam się ukończyć studia . Praca projektowo artystyczna płynie też w mojej krwi , oboje moi rodzice są wspaniałymi inżynierami projektantami .