Pogotowie Remontowe "Złota Rączka" - KORZEŃ Service

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Jesteśmy firmą z tradycjami, w branży działamy od kilku...

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Jesteśmy firmą z tradycjami, w branży działamy od kilku pokoleń. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje i rozszerzamy wiedzę. Ponadto stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług. Ta praca jest naszą pasją, dlatego właśnie wracają do nas dziesiątki zadowolonych klientów.

Zajmujemy się kompleksowymi remontami i wykończeniami budynków, kowalstwem artystycznym, sztukaterią, oraz wszelkimi pracami artystycznymi w budownictwie.

Wykonujemy także instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz CO.

Bardzo chętnie podejmujemy się prac drobnych, nietypowych, artystycznych, naprawczych, konserwacyjnych.

Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm, jakość wykonywanych usług oraz dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

Odbiory
-Odbiory mieszkań z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

Serwis “złota rączka”
-Profesjonalne wykonanie drobnych prac serwisowych elektrychnych, hydraulicznych, remontowych, itd.

Wykończenia
-Kompleksowe wykończenia mieszkań i domów pod klucz.


Nasze kwalifikacje:

Autoryzowany wykonawca firm: Atlas, Kreisel, Caparol, Devi, Ultrament

Członek Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy

Państwowy tytuł Mistrza w zawodzie Glazurnik


1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dla tej ekipy nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Zawsze cierpliwie i sumiennie realizowali wszystkie moje kobiece pomysły tj.: przesuwanie ścian, przeróbki elektryczne i hydrauliczne, kamień dekoracyjny, sufity podwieszane i wszelkie zabudowy z karton-gipsu, a także te zwykłe zadania jak: tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, kładzenie paneli i kafelków, zakładanie gniazdek i punktów świetlnych oraz biały montaż. A wszystko to za rozsądną cenę. Panowie służą doświadczeniem przy zakupach materiałów budowlanych i pomocą w sprawach technicznych. Wykończyłam już przy ich pomocy 2 lokale i przy kolejnym również skorzystam z ich usług. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Dla tej ekipy nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Zawsze cierpliwie i sumiennie realizowali wszystkie moje kobiece pomysły tj.: przesuwanie ścian, przeróbki elektryczne i hydrauliczne, kamień dekoracyjny, sufity podwieszane i wszelkie zabudowy z karton-gipsu, a także te zwykłe zadania jak: tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, kładzenie paneli i kafelków, zakładanie gniazdek i punktów świetlnych oraz biały montaż. A wszystko to za rozsądną cenę. Panowie służą doświadczeniem przy zakupach materiałów budowlanych i pomocą w sprawach technicznych. Wykończyłam już przy ich pomocy 2 lokale i przy kolejnym również skorzystam z ich usług. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonaliśmy wiele inwestycji. Na rynku jesteśmy ponad 30 lat. Wykonujemy w większości drobne prace, najczęściej u prywatnych klientów.
  Przykładowi klienci: Lester S.A. ; TDM ELECTRONICS S.A.; ULMA Construccion Polska S.A. ; Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie ; PRO-FLEX S.A. Miejska Biblioteka Publiczna w Podkowie Leśnej ; Wydział Geologii Uniwersytet Warszawski ; Centrum Mody w Nadarzynie ; MASPOL TOWAROWA SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA ;"Tess" Galeria Sztuki Współczesnej ; Centrum Nauki i Biznesu Żak Pruszków ; Bikini F.H. ; Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie ; Gabinet Stomatologiczny Ireneusz Dominiak

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Gdy wykonuję usługę którą nie wszyscy potrafią wykonać. Gdy wykonana usługa jest perfekcyjna, a klient wyraża swoje zadowolenie i podziw. Lubię gdy klienci odzywają się po jakimś czasie, prosząc o rezerwację kolejnego terminu, ponieważ nie wyobrażają sobie że ktoś inny mógł by wykonać u nich pracę.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli szuka się wykonawcy to jedyną możliwością sprawdzenia jego wiarygodności są referencje. Ja nie wyobrażam sobie żebym wpuścił do domu ekipę remontową z ogłoszenia. Jeśli nie wykonywali usługi u kogoś kogo znam, a ja nie widziałem ich pracy, to będę patrzył im na ręce i nie spuszczę z oka.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  gdybym był klientem... ciężko mi powiedzieć, ja zawsze chcę wiedzieć jak najwięcej. Na pewno chciał bym wiedzieć jak należy prawidłowo wykonać każdą usługę którą bym zamawiał.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Trzeba zapytać o doświadczenie, zapytać o referencje. Można poprosić o pokazanie jakiejś realizacji. Dobrze jest zapytać wykonawcę o odbyte szkolenia, o zdobyte certyfikaty. Jeśli zakres prac tego wymaga, należy sprawdzić czy wykonawca ma odpowiednie uprawnienia i zezwolenia.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien się zastanowić czy chce zatrudnić zarejestrowaną firmę, posiadającą referencje, oraz zatrudniającą fachowców z poświadczonymi umiejętnościami przez różne dyplomy i certyfikaty, co daje gwarancję prawidłowo wykonanej usługi.
  Czy woli zatrudnić człowieka bez uprawnień dyplomów, bez zarejestrowanej firmy, który wykonuje pracę o połowę taniej, ale za to nie ma żadnej gwarancji że wykona ją dobrze.
  Nie ma też żadnej gwarancji że człowiek pracujący "na czarno" klienta nie okradnie.
  Potem znaleźć takiego "fachowca" i odzyskać od niego cokolwiek po prostu się nie da.

  Ja osobiście uważam że lepiej zapłacić więcej, ale mieć wykonane wszystko prawidłowo, oraz mieć spokojną głowę, bo gdy coś się zdarzy złego, poważna firma nie zostawi swojego klienta bez pomocy.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Wyróżniamy się doświadczeniem, wiedzą, odbytymi szkoleniami i zdobytymi certyfikatami. Wyróżniamy się szerokim wachlarzem specjalności. Nie jesteśmy jedną firmą. Jesteśmy rodzinną grupą, w skład której wchodzi kilka firm i kilka osób, fachowców z różnych dziedzin.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Moi klienci bardzo często pytają mnie o rabat. Odpowiadam im wtedy grzecznie, że Rabat jest stolicą Maroka :) . Bardzo malownicze miasto.
  Usługi wykonane profesjonalnie, przez zarejestrowaną firmę i przez fachowców z doświadczeniem mają swoją cenę. Jak chce się mieć tanio można wziąć "partaczy" robiących na czarno i nie dających gwarancji.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  To jest już tradycja rodzinna. Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie związanym z branżą budowlaną. Dziadek był stolarzem. Ojciec zajmuje się całe życie remontami. Bracia ojca to kowal artystyczny, sztukator, architekt. W moim pokoleniu jest technik rzemiosł artystycznych, dwóch architektów i hydraulik. Ja uczę powoli zawodu swoje dzieci, żeby tradycja nie umarła.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Kształcę się nieustannie. Biorę udział we wszystkich możliwych szkoleniach branżowych. Średnio jest to 3-4 szkolenia w miesiącu. Zrobiłem tygodniowy kurs i zdałem państwowy egzamin czeladnika w zawodzie glazurnik. Czytam prasę oraz literaturę branżową. Kończę technikum BHP, po którym planuję skończyć technikum budowlane.
  Moja maksyma jest taka że "wiedza to podstawa", a mój świętej pamięci dziadek mawiał że "tego czego się nauczę, nikt mi nie zabierze".
  Może w przyszłości uda się skończyć również studia na kierunku budownictwo. Na razie nie ma niestety czasu. Zbyt dużo pracy, ale akurat z tego powodu nie narzekam :)

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Jeśli chce się być dobrym w branży remontów i wykończeń, to nie można patrzeć tylko na to ile się zarobi. Oczywiście fachowa usługa musi kosztować, ale profesjonalny sprzęt oraz zdobycie naprawdę fachowej wiedzy też kosztuje. Wielokrotnie się zdarzało że inwestując narzędzie w najnowszej generacji narzędzie albo popełniając głupi błąd na jakiejś usłudze właściwie nic nie zarabiałem. Teoretycznie nic, bo zostawiając zadowolonego klienta zyskałem wielu następnych.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Wiedza!
  Jestem dokładny, jestem uczciwy, jestem kreatywny.
  Natomiast najmocniejszą moją stroną w tej chwili jest wiedza technologiczna. Nie mówię o tym dlatego żebym uważał się za "wszechwiedzącego". Jeszcze wielu rzeczy muszę się nauczyć, a im więcej się uczę, tym bardziej widzę jak niewiele wiem.
  Mówię natomiast o wiedzy, bo porównując się ze znajomymi fachowcami, oraz spotykanymi na budowach czy szkoleniach odkryłem, że około 10 procent wykonawców ma podstawowe wiadomości z zakresu technologii i sztuki budowlanej. Oczywiście spora część z tych 10% wie więcej ode mnie. Za to pozostałe 90% wykonawców nie ma praktycznie prawie żadnej wiedzy. Można powiedzieć że robią bo robią, bo tak zawsze robili, ale co, czym jak i dlaczego...- nic nie wiedzą. Nie znają podstawowych praw fizyki, nie znają rodzajów i zastosowania zapraw, nie znają norm, nie zanją zaleceń Instytutu Techniki Budowlanej. Praktycznie żadnej wiedzy fachowej. Nawet podstaw znanych ludzkości prawie że od czasów starożytnego Rzymu - zasad stosowania betonu, gipsu, wapna. Ludzie wykorzystują te materiały od tysięcy lat. Aż ciężko sobie wyobrazić, ale bardzo często człowiek pracujący tymi materiałami zawodowo nie wie w ogule jak ich używać!!!

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Wszystkie! Nigdy nie jest tak dobrze że nie mogło by być lepiej!
  Każde nowe zlecenie mnie czegoś uczy. Z każdego wyciągam wnioski. Każda następna realizacja jest robiona szybciej, lepiej , ładniej, dokładniej, profesjonalniej, a ponieważ ja uważam że doskonałość nie istnieje. Że jest to zawsze nieuchwytny i niedościgniony cel, to staram się ze zlecenia na zlecenie jeszcze bardziej do niego zbliżyć. Gdy udaje mi się osiągnąć w jakiejś dziedzinie poziom porównywalny z najlepszymi, to następnym razem chcę być od nich lepszy!