Laros Kamil Pirecki

Aktualny profil działalności Firmy budowlanej Laros to szeroki zakres robót wykończeniowych....

Aktualny profil działalności Firmy budowlanej Laros to szeroki zakres robót wykończeniowych. Nasze doświadczenie opiera sie na wieloletniej praktyce zawodowej na rynku budowlanym.
Nasi klienci to osoby prywatne, przedsiebiorstwa oraz instytucje panstwowe, które cenią sobie fachowośc i solidność.
Realizujemy wszelkie zlecenia od najdrobniejszych po kompleksową obsługę inwestycji. Firma Laros rozwija się z kazdym rokiem, wzbogacając nas o nowe doświadczenia umacniając naszą rangę na rynku budowlanym.
Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjalisci w zakresie robót ogólno - budowlanych. Do kazdego klienta podchodzimy indywidualnie, pragniemy aby poprzez naszą solidność,doswiadczenie oraz profesjonalizm zapewniać naszym klientom najwyzszą jakość świadczonych usług.
Usługi wykonujemy na podstawie precyzyjnych projektów, wizualizacji Klienta.
Zakres usług stanowią miedzy innymi:
Adaptacja budynków, lokali na budynki biurowe, apartamenty, kompleksowe wykonczenia mieszkań, przystosowanie lokali do celów gastronomicznych, restauracje,
Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych, wodno- kanalizacyjnych, montaż ścian działowych zabudów z karton - gipsu, podwieszane sufity oraz nowoczesne eksluzywne sufity napinane, ponadto oferujemy wszelkie prace posadzkarskie takie jak flizowanie ( kafelkowanie), wylewki, podłogi drewniane, panele jak również prace zewnetrzne: elewacje ocieplenia oraz adaptacja poddaszy.
Wykonczymy kazda inwestycje od stanu surowego do finalnego efektu koncowego
Z każdym Klientem podpisujemy indywidualną umowę oraz udzielamy pisemnej 3 letniej gwarancji na wykonanie usługi firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywinej z tytułu wykonywania robót budowlano - montazowych.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonczenie kompleksowe domku jednorodzinnego o powierzchni 110m2 pod klucz od stanu surowego zamknietego. Adaptacja lokalu na lokal gastronomiczny wg zleconego projektu. Modernizacja kamienicy 4 kondygnacyjnej na biurowiec o powierzchni około 700m2.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Przede wszystkim nowe wyzwania które napotykamy na swojej drodze oraz zmierzenie się z coraz to nowszymi technologiami, które wymagają precyzji i profesjonalizmu. Ponadto kazde zrealizowane zlecenie przynosi wiele satysfakcji i chyba to jest kluczowe w tej branży

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim należałoby zapytać o :
  - zrealizowane inwestycje najlepiej poparte referencjami bądź udokumentowanymi zdjęciami,
  - czym dokładnie firma sie zajmuje
  - czy udzielana jest pisemna gwarancja i na jaki okres czasu
  - czy firma posiada ubezpieczenie OC na wypadek zle wykonanego zlecenia badź jako zabezpieczenie na okres gwarancji.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Najmocniejsza strona to najprawdopodobniej dażenie do realizacji wyznaczonego sobie celu, co przekłada sie na profesjonalne podejście do kazdej podjetej inwestycji