MONOLIT TLM SP. Z O.O.

Wykonujemy prace remontowe, wykończenia, przebudowy i inne prace budowlane pomieszczeń...

Wykonujemy prace remontowe, wykończenia, przebudowy i inne prace budowlane pomieszczeń mieszkalnych i biurowych dla firm i dla osób prywatnie. Wykonujemy gładzie gipsowe, malowania, glazura, terakota, gresy, elektryka i hydraulika, i wiele innych robót budowlano-remontowych na życzenie klienta.
Zajmujemy się procesem remontowym od początku do końca, mamy swój transport i narzędzia.
Swoich prac nie wstydzimy się i możemy pokazać ich wykonanie.
Działamy na terenie Warszawy i okolic do 50 km.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonanie poddasza i obudowa na życzenie klienta płytą OSB-3
  Położenie na klatkach schodowych 350 m kw. gresu
  Wykonanie łazienki wg projektu klienta
  Prace remontowe na poddaszu i ocieplenie poddasza.
  Szpachlowanie i malowanie piętra w domu jednorodzinnym.
  Położenie gresu na balkonach z hydroizolacją ponad 200 mkw.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię spełniać życzenia moich klientów poprzez wykonywanie prac na najwyższym poziomie jakościowym. Klient zawsze ma rację i uważam że należy słuchać klienta i spełniać jego oczekiwania. Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i zadowolenie klienta jest dla mnie najważniejsze i lubię podejmować się tzw. rzeczy niemożliwych do zrealizowania, które zawsze realizuję i spełniam wymogi stawiane przez klientów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradziłbym, aby osoba która szuka takiej samej osoby o takich samych umiejętnościach poprosiła o pokazanie swoich prac i porównanie ich jakości. Następnie tylko osobista rozmowa pozwoliłaby na ocenienie wiedzy i doświadczenia na dany temat prac.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jak długo zajmuje się określonymi pracami i jakie ma doświadczenie oraz gdzie zdobywał potrzebne doświadczenie, czy uczestniczył w kursach, czy brał udział w dokształcaniu. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy praca wykonywana przez daną osobę sprawia jej przyjemność.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien spytać się czy Wykonawca wykonuje i wykonywał takie usługi.Jaki zespół ludzi ma do wykonania tych usług oraz jakie ma doświadczenie i kto może potwierdzić Wykonawcy wykonane prace. Wykonawca powinien podać za zgodą poprzednich Zleceniodawców num. tel.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien dobrze przemyśleć i ostatecznie zdecydować kogo szuka i do czego. Powinien mieć choć plan swojego zamierzenia lub koncepcję samego wyglądu. Powinien być przekonany, że po rozmowach ze mną i wysłuchaniu mojej opinii będzie spokojny o prawidłowe wykonanie danej pracy.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżniają się przede wszystkim jakością i rzetelnością oraz dotrzymaniem danego klientowi terminu wykonania.W ten sposób i klient i moja firma możemy planować przyszłe prace i zadowalać innych klientów.Ponadto zawsze trzeba znaleźć dla klienta najlepsze rozwiązania i metody wykonania prac,aby nie potrzebnie narażać na wydatki nie związane z wykonaniem danej pracy.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci najczęściej zadają pytanie-ile kosztuje wykonanie 1 m.kw. płytki w łazience lub ile Pan bierze za położenie 1 m.kw. płytki na ścianie lub ile kosztuje pomalowanie 1 m.kw. ściany lub sufitu. Odpowiadam zawsze, że cena zaczyna się od takiego pułapu i kończy się na takim pułapie i dopóki nie obejrzy nasz przedstawiciel pracy jaka jest do wykonania to nie możemy gwarantować żadnej ceny.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Jeżeli człowiek nie lubi swojej pracy to będzie niechętnie wykonywał swoje obowiązki. Co innego jeżeli praca sprawia przyjemność to i klient jest zadowolony. Moja profesja zajmowania się remontami i pracami budowlanymi miała swój początek bardzo dawno temu i podyktowana była brakiem, a jednocześnie dużym zapotrzebowaniem na rynku na wysokiej jakości świadczone usługi.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Doradziłbym, aby prace wykonywała sumiennie i rzetelnie według przyjętych technologii i zasad w budownictwie. Potrzebna jest cierpliwość i dokładność, nie zawsze pośpiech przekłada się na jakość i zadowolenie klienta.