LM INVEST PROJECT SP. Z O.O.

Budowa "pod klucz" obiektów przemysłowych, hal stalowych wszelkiego typu, remonty i wykończenia,...

Budowa "pod klucz" obiektów przemysłowych, hal stalowych wszelkiego typu, remonty i wykończenia, przebudowy, malowanie, gładzie gipsowe,glazura i wiele innych robót budowlano-remontowych na życzenie klienta.

Zdjęcia

wszystkie (5) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wykonanie poddasza i obudowa na życzenie klienta płytą OSB-3
  Położenie na klatkach schodowych 350 m kw. gresu
  Wykonanie łazienki wg projektu klienta
  Prace remontowe na poddaszu i ocieplenie poddasza.
  Szpachlowanie i malowanie piętra w domu jednorodzinnym.
  Położenie gresu na balkonach z hydroizolacją ponad 200 mkw.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię spełniać życzenia moich klientów poprzez wykonywanie prac na najwyższym poziomie jakościowym. Klient zawsze ma rację i uważam że należy słuchać klienta i spełniać jego oczekiwania. Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i zadowolenie klienta jest dla mnie najważniejsze i lubię podejmować się tzw. rzeczy niemożliwych do zrealizowania, które zawsze realizuję i spełniam wymogi stawiane przez klientów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradziłbym, aby osoba która szuka takiej samej osoby o takich samych umiejętnościach poprosiła o pokazanie swoich prac i porównanie ich jakości. Następnie tylko osobista rozmowa pozwoliłaby na ocenienie wiedzy i doświadczenia na dany temat prac.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jak długo zajmuje się określonymi pracami i jakie ma doświadczenie oraz gdzie zdobywał potrzebne doświadczenie, czy uczestniczył w kursach, czy brał udział w dokształcaniu. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy praca wykonywana przez daną osobę sprawia jej przyjemność.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien spytać się czy Wykonawca wykonuje i wykonywał takie usługi.Jaki zespół ludzi ma do wykonania tych usług oraz jakie ma doświadczenie i kto może potwierdzić Wykonawcy wykonane prace. Wykonawca powinien podać za zgodą poprzednich Zleceniodawców num. tel.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżniają się przede wszystkim jakością i rzetelnością oraz dotrzymaniem danego klientowi terminu wykonania.W ten sposób i klient i moja firma możemy planować przyszłe prace i zadowalać innych klientów.Ponadto zawsze trzeba znaleźć dla klienta najlepsze rozwiązania i metody wykonania prac,aby nie potrzebnie narażać na wydatki nie związane z wykonaniem danej pracy.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Doradziłbym, aby prace wykonywała sumiennie i rzetelnie według przyjętych technologii i zasad w budownictwie. Potrzebna jest cierpliwość i dokładność, nie zawsze pośpiech przekłada się na jakość i zadowolenie klienta.