Lokarem

Remonty i wykończenia wnętrz na terenie Wrocławia.

Remonty i wykończenia wnętrz na terenie Wrocławia.

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ze wzgledu na to że anonimowość klientów jest ważna pozwolę sobie nie podawać adresów zamieszkania. Zajmuję się ogolnym remontami i wykończeniami wnętrz na wyskoim standardzie tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Moje realizację znajdą państwo na mojej stronie która jest podana w nazwie profilu.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubię odglądać efekt końcowy wykonanej pracy. Oraz wiedziec że klient jest zadowolony i nie żałuje wydanych pieniędzy na remont. Lubie to że monotonia jest rzadkim zjawiskiem.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie która szuka kogoś do wykończenia wnętrz poradził bym w pierwszej kolejności siebie pod warunkiem że termin wejścia na realizację jest u mnie wolny. Jeżeli natomiast nie mam wolnego czasu to polecę znajomych fachowców za których się nie bede wstydził.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy już pan to wcześniej robił? Czy używa pan gruntu? Czy mógł by mi pan powiedzieć kolejność wykonywania tej pracy? Czy mógł by pan palić na balkonie? Czy coś się może z tym stać? Jak to później naprawić?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien myśleć o jakości i trwałości pracy którą zamierza zlecić co za tym idzie świadomość że nie można oszczędzać na materiałach. Natomiast wykonawca powinien mieć upatrzone materiały które w czasie zdobywania doświadczenia wyselekcjonował metodą prób i błędów.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Etyka zawodowa nie pozwala mi się przechwalać dodam że miałem styczność z ekskluzywnymi wykończeniami wnętrz w których nie ma miejsca na niedokładność a jest walka o milimetry.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Moi wspaniali klienci zadają mi najczęściej pytania dotyczące terminu zakończenia prac. Wtedy odpowiadam im po dłuższym namyśle i przeanalizowaniu sprawy możliwie realny termin. Kolejne pytanie poprzedające wcześniejsze to o koszt robocizny oraz materiałów.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciał bym aby klienci wiedzieli ile czasami trzeba się napocić i to doceniali a wtedy praca idzie przyjemniej. I chciał bym żeby wiedzieli że na siłę to można "zerwać gwint". I żeby wiedzieli kiedy na prawde można się kłócić a kiedy wystarczy najzwyczajniej w świecie się o coś zapytać.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Staram się korzystać z zaproszeń na szkolenia przez różnych dostawców oraz producentów. Można się dowiedzieć o przeznaczeniu materiałów oraz poznać ich przeznaczenie oraz nowinki. Wszystko oczywiście w czasie wolnym.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Umiejętności które nabywa się w trakcie pracy cały czas wymagają doskonalenia niezaleznie od tego ile się daną czynność robiło. Bez przerwy trzeba analizować i rozwiązywać zaistaniałe problemy i myśleć o ich przyczynach a żeby w przyszłości unikać.