Daniel Wielgosz Firma lux.house

Witam Państwa, Oferuję usługi remontowo-wykończeniowe.Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem...

Witam Państwa,
Oferuję usługi remontowo-wykończeniowe.Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem mieszkań,lokali usługowych, jak również pojedyńcze prace związane z fachem. Wykonujemy :
glazura,terakota,kamień,malowanie tradycyjne oraz natryskowe,gładzie gipsowe,zabudowy z płyt kartonowo- gipsowych,sufity podwieszane w tym również z oświetleniem led,hydraulika,elektryka,ogrzewanie podłogowe,biały montaż,panele,parkiet,montaż drzwi-okien,murowanie,tynkowanie,wylewki,wyburzenia oraz wiele innych nietypowych prac.
Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie z bardzo dużą wiedzą praktyczną oraz teoretyczną co daje pożądany efekt końcowy.Posiadamy referencje z możliwoscią obejrzenia kompleksowo wykonanego w ostatnim czasie mieszkania i referencji na miejscu.
Klienci wybierają nasze usługi oraz polecają ze względu na fachowe wykonanie,odpowiedzialność,odpowiednie użycie materiałów oraz ich wykorzystanie,doradztwo,pomoc w aranżacji, projekt z wiedzy i doświadczenia gratis,a przede wszystkim naprawdę atrakcyjną cenę.
Serdecznie zapraszam, zawsze służę pomocą,radą.
Daniel Wielgosz
(***)

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    W ostatnim czasie wykonalismy kompleksowe wykonczenie mieszkania w stanie deweloperskim,oraz kompleksowy remont starego lokalu mieszkalnego.Rowniez glazure,terakote w lokalu uzytkowym oraz montaz monitoringu w sklepie.