Daniel Wielgosz Firma lux.house

Witam Państwa, Oferuję usługi remontowo-wykończeniowe.Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem...

Witam Państwa,
Oferuję usługi remontowo-wykończeniowe.Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem mieszkań,lokali usługowych, jak również pojedyńcze prace związane z fachem. Wykonujemy :
glazura,terakota,kamień,malowanie tradycyjne oraz natryskowe,gładzie gipsowe,zabudowy z płyt kartonowo- gipsowych,sufity podwieszane w tym również z oświetleniem led,hydraulika,elektryka,ogrzewanie podłogowe,biały montaż,panele,parkiet,montaż drzwi-okien,murowanie,tynkowanie,wylewki,wyburzenia oraz wiele innych nietypowych prac.
Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie z bardzo dużą wiedzą praktyczną oraz teoretyczną co daje pożądany efekt końcowy.Posiadamy referencje z możliwoscią obejrzenia kompleksowo wykonanego w ostatnim czasie mieszkania i referencji na miejscu.
Klienci wybierają nasze usługi oraz polecają ze względu na fachowe wykonanie,odpowiedzialność,odpowiednie użycie materiałów oraz ich wykorzystanie,doradztwo,pomoc .a przede wszystkim naprawdę atrakcyjną cenę.
Serdecznie zapraszam, zawsze służę pomocą,radą.
Daniel Wielgosz
(***)

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    W ostatnim czasie wykonalismy kompleksowe wykonczenie mieszkania w stanie deweloperskim,oraz kompleksowy remont starego lokalu mieszkalnego.Rowniez glazure,terakote w lokalu uzytkowym oraz montaz monitoringu w sklepie.