Marcin Gaca

Wykonuje kompleksowe remonty domów, mieszkań, biur. Od przeróbek elektrycznych i hydraulicznych,...

Wykonuje kompleksowe remonty domów, mieszkań, biur. Od przeróbek elektrycznych i hydraulicznych, przez położenie płytek, paneli po malowanie i wiele innych prac remontowych.
(***)

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Sufity podwieszane czyli montaż stelaża, płyt g-k, szpachlowanie a także malowanie wraz z rozprowadzeniem instalacji elektrycznej pod nowe halogeny, plus głośniki montowane w tym suficie.
  Układanie gresu na balkonie i tarasie a także w kuchni i przedpokoju.
  To tylko kilka z ostatnich zleceń wykonanych ostatnio przeze mnie.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubię kiedy klient jest zadowolony z wykonanej pracy, kiedy efekt mojej pracy przekracza wyobrażenie zleceniodawcy.Lubie również kiedy klient wie czego chce a ja mogę spełnić jego marzenie o pięknym mieszkaniu, a jeśli nie wiem do końca co jak ma być lubię doradzić i wskazać co może być dobrym pomysłem.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżniają się przede wszystkim jakością wykonania. Jeśli klient potrzebuje fachowca który zrealizuje jego marzenie solidnie i uczciwie to dobrze do mnie trafił. Moja dewiza to zadowolenie klientów.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio wykonywałem kompleksowy remont kuchni oraz przedpokoju . Parce polegały między innymi na zerwaniu starych płytek ze ścian i podłóg a także boazerii ze ścian w przedpokoju. Wszystko zostało zagruntowane, a następnie wszystkie ściany obłożyłem płytami g-k na kleju ze względu na krzywe powierzchnie. Sufity zostały wykonane również z płyt g-k na stelażach metalowych, ponieważ zostały wykonane od podstaw instalacje elektrycznej pod oczka halogenowe a także głośniki w suficie w kuchni. Kolejnym etapem prac było poszpachlowanie i pomalowanie ścian, a także ułożenie w kuchni płytek na ścianach i gresu na podłodze, a w przedpokoju paneli podłogowych