SADKOWSKI MATEUSZ Przedsiębiorstwo Remontowo-Wykończeniowe

Przedsiębiorstwo Remontowo-Wykończeniowe

Przedsiębiorstwo Remontowo-Wykończeniowe

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W ramach prowadzonej działalności wykonuję prace w obrębie inwestycji obejmujących remonty mieszkań, domów, lokali usługowych, kompleksowe wykończenia (tzw. pod klucz) oraz aranżacje wystroju w oparciu o autorskie projekty.
  Ostatnio wykonanym zleceniem było kompleksowe wykończenie mieszkania deweloperskiego o powierzchni 250m2. Prace obejmowały przeróbkę instalacji hydraulicznej, elektrycznej, wyburzenie ściany działowej, wykonanie gładzi gipsowych, malowanie, podłóg z terakoty, biały montaż, montaż mebli z Ikea wraz z AGD, oświetlenia i pozostałych dodatków dekoracyjnych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z ludźmi, poznawanie nowych osób, poszukiwanie nowych rozwiązań, konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji, a przede wszystkim radość i zadowolenie Inwestorów z dobrze wykonanej pracy, są tym co stale motywuje mnie i daje największą satysfakcje.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Aby ta osoba stawiała na jakość wykonanej pracy, gdyż to jest najważniejsze dla inwestycji, ponieważ słabe wykonanie przypomina się po kilku latach, a niekiedy dużo szybciej.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym poznać referencje, jakość usług wykonywanych przez daną firmę, jej solidność i profesjonalizm.oraz najważniejsze to czy ma odpowiednią wiedze na temat tego czym się zajmuje najlepiej żeby przedstawił jakieś poprzednie zlecenia.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy miał pan już do czynienia z materiałami, które chciał bym wykorzystać w danym projekcie ?
  Chciałbym poznać poszczególne etapy prac, które pan sobie założy.
  Pańskie zdanie na temat tego czy można coś zmienić, dodać, ująć w danym etapie prac również jest dla mnie ważne.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy dana osoba posiada doświadczenie, które ma decydujący wpływ na jakość wykonywanych prac. Klient ze swojej strony powinien mieć przygotowane wszystko to co dotyczy jego wizji przebiegu prac, tj. pomysły, inspiracje, projekty ...

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jakość świadczonych przeze mnie usług jest na jak najwyższym poziomie. Szeroki wachlarz oferowanych usług opieram na własnym doświadczeniu. Doradzam klientowi w kwestii wyboru materiałów oraz metod wykonania, jeśli klient sobie tego życzy. Oferuje bezpłatną wycenę inwestycji.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej padają pytania dotyczące wyceny inwestycji. Odpowiedzi na nie udzielam po obejrzeniu miejsca robót. Oczywiście nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że ustalenie realnej wartości wymaga obejrzenia miejsca i zebrania jak najdokładniejszych informacji, które dopiero pozwalają wstępnie zaplanować prace. Plan poddawany jest weryfikacji w czasie rozmowy z inwestorem. Dopiero po takim wstępie mogę podać ceny. Oczywiście wizyta i wycena są bezpłatne.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  W moim zawodzie jest tyle historii ze czasem trudno zapamietac.Ulubiona historie tworza moje wykonane zlecenia i szereg zadowolonych klientow.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym żeby klienci nie ufali bezgranicznie projektantom, bo nie zawsze [w realiach polskich] to co można narysować na papierze nie zawsze jest wykonalne, często brak takich materiałów proponowanych przez projektanta (a taki projekt jest bez wartości) -trochę więcej zaufania do wykonawcy.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Budowlanka jest bardzo trudnym zajeciem i nie ma tu miejsca dla kazdego.To powazny temat i tylko nieliczni moga odniesc sukces.Kiedys to zrozumialem i postanowilem isc ta draga budujac odpowiednia jakosc.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Z każdego wykonanego zadania jestem bardzo zadowolony, ponieważ w swoją pracę wkładam dożo serca. Wykonywana prace traktuje poważnie i z ogromna pasją. Każde kolejne zlecenie jest nowym wyzwaniem i odrębnym dziełem.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Spotykam sie z kolegami po fachu,uzupelniamy wiedze,doradzamy.Materialy kupuje tylko w autoryzowanych hurtowniach najlepszych producentow.Chodze na dodatkowe szkolenia i zdobywam certyfikaty.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio realizowany projekt dotyczył wykonania remontu całkowitego wewnątrz budynku już istniejącego, którego właściciel naniósł swoje poprawki odbiegając nieznacznie od projektu.
  Należało więc dokonać ponownego kosztorysu, oraz opisu budynku w planach naniesiono poprawki.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik nie jest skomplikowany. Składają się na to różne czynniki: związane z napotykanymi problemami, wymaganiami klienta, ewentualnymi zmianami. Nie żądamy więcej aniżeli inne firmy. Godzimy profesjonalizm z jakością i ceną usługi. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, chcemy być oczywiście polecani innym osobom.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Musi być to osoba cierpliwa i wytrwała, charakteryzująca się zarazem wielka odwagą. W tej, jak i innej dziedzinie, musisz chcieć się rozwijać. Dużo czytać strony internetowe, odwiedzać sklepy by nie zostać niczym zaskoczonym. Wymagania klientów sa bardzo wysokie. Wiem to z własnego doświadczenia. Dlatego należy iść z postepem techniki. Wykształcenie jest oczywiście także bardzo ważne.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Nasza firma wykonuje wszystko zgodnie ze sztuka budowlana,czerpiac przyjemnosc z pracy,angazujemy sie calym sercem i dlatego prace nasze wykonane sa dokladnie i w terminie.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Uczymy sie cale nasze zycie.Dazymy do doskonalosci i niech tak pozostanie.Staramy sie byc coraz lepsi w tym co robimy a to ze jestesmy tego swiadomi to jest wlasnie fajne.:):):

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jakie zlecenia wykonujesz najchętniej?
  Najchętniej wykonuję zlecenia które wymagją ode mnie twórczego myślenia i kreatywności, oraz motywują mnie do doskonalenia posiadanych już umiejętności.