Pablo

Oferujemy profesjonalne malowanie, domów wewnątrz jak i zewnątrz. Oferujemy konkurencyjne ceny i...

Oferujemy profesjonalne malowanie, domów wewnątrz jak i zewnątrz. Oferujemy konkurencyjne ceny i super jakość. Posiadamy zniżki na farby i gwarantujemy doświadczenie, czystość i zadowolenie z wykonanej pracy. Oferujemy również profesjonalne malowanie dachów zarówno ręcznie jak i proszkowo, konkurencyjne ceny, materiały renomowanych firm. Oferujemy doradztwo i wycenę. Zajmujemy się praktycznie każdymi przypadkami. Wieloletnie doświadczenie. Czysto, szybko i bezpiecznie.

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

  • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

    Odnowa i malowanie budynku przy ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. Na pracę składało się malowanie i konserwacja dachu. Dodatkowo uzupełniliśmy ubytki w elewacji, założenie siatki, zaklejenie dziur i pęknięć o raz pomalowanie. Oferujemy usługi na całym Podkarpaciu. Pomalowanych kilkadziesiąt domów, mieszkań oraz dachów. Brak reklamacji. Działamy już przeszło od 10 lat.

  • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

    Jest to praca po której wykonaniu widać efekty. Praca ta satysfakcjonuje zarówno klientów jak i nas jako wykonawców. Wymaga ciągłego kontaktu z klientami oraz dostosowywanie rozwiązań do ich potrzeb. Staramy wykonywać nasze zadania w 100%. Każda praca stawia nowe wyzwania.