P.H.U. BUDOWLANIEC

Od początku działalności 1999r wykonujemy docieplenia i elewacje. Dla zainteresowanych klientów...

Od początku działalności 1999r wykonujemy docieplenia i elewacje. Dla zainteresowanych klientów przygotujemy ofertę cenową szytą na miarę wraz z materiałami lub bez. Zajmujemy się kompleksową obsługa inwestycji budowlanych, od fundamentów aż po dach. Dysponując doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem, gwarantujemy terminowe i solidne wykonanie powierzonych inwestycji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mając na uwadze Wasze zadowolenie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze technologii wykonania oraz doborze materiałów. Realizowane przez nas inwestycje charakteryzują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Jesteśmy młodym i chętnym do pracy zgranym zespołem. Posiadamy wiedzę i umiejętności praktyczne, certyfikaty odbytych szkoleń. Mamy swoja historię działalności i ciągle ją piszemy w postaci kolejnych zleceń.
Mamy własny mieszalnik Tynków marki Ceresit, oferujemy też elewacje Weber, Majsterpol, Alpol, Sempre. Szybkie terminy realizacji, korzystne ceny. Szczegóły telefonicznie lub na naszej stronie (***) Serdecznie zapraszamy

Zdjęcia

wszystkie (9) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  luty/marzec 2013 Remont sekretariatu oraz przebudowa laboratorium w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie ul. Trojdena 4, kwiecień 2013 Rozbiórka domku w miejscowości Borki niedaleko Białobrzegów, obecnie od 13 kwietnia docieplenie elewacji pawilon handlowo-usługowy w Wieliszewie powiat Legionowski.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim referencje. Jeśli wykonawca może pochwalić się swoimi dotychczasowymi zleceniami to chyba najlepsza rekomendacja dla takiego człowieka. Po za tym musi choć częściowo udokumentować swoje umiejętności, dyplomy, certyfikaty to nie tylko wizytówka profesjonalizmu ale też świadectwo dojrzałości w wykonywanych pracach.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Gdzie można obejrzeć dotychczas realizowane zlecenia?, Jak długo zajmuje się Pan tymi usługami?, Jakie posiada Pan umiejętności które można zweryfikować na podstawie posiadanych certyfikatów, dyplomów etc; jaki jest warsztat Pańskiej pracy? Czy orientuje się Pan w najnowszych technikach wykonawczych ?

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Ze względu na fakt iż elewacje są uzależnione od pogody klienci muszą wiedzieć że możliwości wykonywania zleceń na zewnątrz budynków są mocno ograniczone w czasie. Dlatego wczesną wiosną start jest szybki i dynamiczny i późna jesienią staramy się jak najdłużej popracować...

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Posiadam własne zaplecze w postaci sprzętu budowlanego, rusztowań, własnych środków transportu, magazynu i składu materiałów budowlanych. Jestem w stanie zagwarantować atrakcyjną cenę zwłaszcza w pakiecie, usługa+materiał. Mam własny mieszalnik tynków Ceresit.