PLATER Lech Wojno

Firma specjalizuje się w kompleksowym wykańczaniu oraz remontowaniu wnętrz mieszkań,...

Firma specjalizuje się w kompleksowym wykańczaniu oraz remontowaniu wnętrz mieszkań, apartamentów, domów oraz obiektów użyteczności publicznej. Wysoka jakość świadczonych usług zaspokaja gusta najbardziej wymagających Klientów.

7 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Człowiek ma bardzo duże doświadczenie, jest uczciwy, inteligentny i ma ludzi, którzy są mili i nie cwaniakują. Potrafi doradzić, nie narzeka, zna się na materiałach. Polecam. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Człowiek ma bardzo duże doświadczenie, jest uczciwy, inteligentny i ma ludzi, którzy są mili i nie cwaniakują. Potrafi doradzić, nie narzeka, zna się na materiałach. Polecam. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpracę z Panem Leszkiem W. rozpoczęłam w listopadzie 2015 r. Mieszkanie odebrałam w stanie developerskim w związku z czym z prac wykonane było: wyburzenie i postawienie nowych scian, podwieszany sufit, panele, gres, cegła, łazienka, hydraulika, oświetlenie, montaż drzwi. Ważne jest, że wszystkie te prace zostały wykonane przez jedną ekipę w związku z czym nie trzeba było szukać innych fachowców. Pan Leszek dba o jakość i organizację pracy. Co ważniejsze, mimo że nie mogłam przez większość czasu nadzorowoać prac, wszystko zostało wykonane z należytą dokładnością. Prace zostały wykonane solidnie, zgodnie z terminem i ustaloną wcześniej wyceną. Ja z przebiegu i efektu prac jestem bardzo zadowolona , dlatego Pana Leszka W. mogę szczerze polecić."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Leszek Wojno zajmowal sie remontem dwoch mieszkan dla mnie. w roku 2011/2012 i 2013/14. Oba mieszkania wymagaly completnego remontu wlacznie z electrycznoscia i kanalisacja, bylo tez zaoangazowane przesuwania murow, ogrzewanie, zmiana parapetow i drzwi. Trudno mi wyobrazic sobie kogos zeby zrobil wszystkie prace lepiej niz Pan Wojno. Co jest tez bardzo wazne Pan Wojno daje bardzo rozsadne rady co mozna zmienic a co nie mozna z punktu widzenia technicznego ale tez estetycznego i praktycznego. Wszystkie prace byly wykonane w terminie bez zadnego problemu, a nawet jezeli w tarkcie prace pojawily sie trudnosci techniczne (niezalezne od Pana Wojno) on zawsze znalazl rozwiazanie i w terminie (to jest bardzo zadkie). Jedyny minus (jezeli to mozna tak nazwac) jest ze trzeba troche czekac bo Pan Wojno jest stale zajety, co pakazuje z drugiej strony ze jest bardzo oceniany. Z calym sercem plecam Pana Wojno, nikt nie bedzie zawiedzony raczej odwrotnie bardzo zadowolony."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wysoka jakość usług. Prace wykończeniowe w pełnym zakresie- elektryka, hydraulika, glazura, biały montaż, gładzie, malowanie. Duże doświadczenie dzięki któremu uniknęliśmy zbędnych zakupów - nie było konieczności dokupowania glazury i terakoty (bardzo mało odpadów). Po zakończeniu prac w domu został porządek. Polecam."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "rodzaj zleconej pracy: kompleksowe wykończenie domu w stanie deweloperskim ( układanie glazury, terakoty, biały montaż, gładzie, malowanie, przeróbka elektryki, zmiany w układzie pomieszczeń zgodnie z wytycznymi projektantki, schody zewnętrzne itd. czas pracy: luty-maj 2014 Z czystym sumienie mogę polecić Pana Leszka. Nasza współpraca układała się wzorowo. Rzadko się spotyka tak wykwalifikowanego fachowca a z wieloma miałem już do czynienia. Nie musiałem się o nić martwić ( zakup materiałów itp.). Wszelkie decyzje podejmowane są z właścicielem, idealny kontakt wykonawcy z projektantem. Nigdy żadnego spóźnienia, praca wykonana na czas. Cenowo średnia półka, jakościowo najwyższa. Panie Leszku, wielkie dzięki. Pozdrawiam, Łukasz "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Leszek Wojno pracował przy rozbudowie mojego domu jednorodzinnego. Na najwyższym poziomie zrobił wraz ze swoją ekipą wszystkie prace wykończeniowe między innymi pokój kapielowy z sauną, łazienki, pokoje jak i garaż. Wszystko to za przystępną cenę, w terminie i co najważniejsze Pan Wojno prezentują sobą wysoki poziom kultury i uczciwości, co w tej branży nie jest normą. Byłem i jestem na tyle zadowolony ze współpracy, że zatrudniłem Pana Wojno do wykończenia również mojego biura, z dużym sukcesem, jak i zarekomendowałem do wykończenia domu jednorodzinnego i kolejna osoba również była bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę polecić tą osobę. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firmę Pana Leszka polecili nam znajomi. Pan Leszek wykonał kompleksowy remont naszego mieszkania. Począwszy od zburzenia ściany i zbicia starej glazury i terakoty poprzez ułożenie gresu, wyrównanie ścian, zrobienie sufitów podwieszanych na ułożeniu paneli i malowaniu kończąc. Pod największym wrażeniem byliśmy oglądając wyrównane gipsem ściany: gładkie jak lustro, wszystkie kąty równe, szok!!! Nie wiedzieliśmy, że ściany mogą być tak idealne. A co ciekawe gipsowane zostało wykonane na mokro dzięki czemu nie kurzyło się. Panele bez szczelin a gres w kuchni i łazience ułożony równiutko. A co najważniejsze Pan Leszek doskonale rozplanował ułożenie płytek w łazience. Wszystko jest z zachowaniem odpowiednich proporcji. Dla nas niezastąpione były również rady Pana Leszka, który posiada duża wiedzę w zakresie dostępnych na rynku materiałów oraz podsuwa ciekawe pomysły. Z pewnością jest to solidny fachowiec, którego serdecznie polecam. My jesteśmy zadowoleni."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Wśród ostatnio wykonanych zleceń znajduje się kompleksowe wykończenie przedszkola oraz kompleksowe wykończenie domu jednorodzinnego gdzie zakres prac obejmował budowę kominka, biały montaż oraz ułożenie gresu w łazienkach, gładź gipsowa oraz malowanie, panele podłogowe adaptacja poddasza, elewacja budynku, podbitka dachowa, płytki na tarasach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię realizować projekty wykonane przez profesjonalnych architektów wnętrz. Lubię doradzać Klientom i dzielić się z mini doświadczeniem. Dużo satysfakcji sprawia mi realizacja własnych pomysłów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobom szukającym ekipy remontowej radzę przede wszystkim zwracać uwagę na jakość świadczonych usług. Dobry fachowiec powinien także posiadać umiejętność udzielenia profesjonalnych porad.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  od jakiego czasu prowadzę działalność remontowo - wykończeniową jakie jest doświadczenie pracowników oraz jaki jest zakres prac, które jestem w stanie precyzyjnie wykonać. Oraz poprosiłbym o referencje zadowolonych klientów.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  By znaleźć odpowiednią ekipę do wykonania zlecenia klient powinien zwrócić uwagę na szereg aspektów. Pierwszym aspektem są referencje sumienna ekipa jest w stanie podać kilka kontaktów do zadowolonych klientów. Nie dwóch (do znajomych). Okres wykonywania działalności jest ważny oraz technologię i sprzęt jakim się wykonuje pracę.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  klient powinien przemyśleć wiele aspektów związanych z firmą wykonującą usługę remontowo wykończeniową. Zakładając duży nakład finansowy przy zakupie materiałów oraz inwestycji w dom czy mieszkanie powinien zatrudnić sprawdzoną oraz odpowiedzialną ekipę, która sprawnie i rzetelnie wykona usługę.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  usługi mojej firmy wyróżniają się doświadczeniem firmy na ciężkim rynku usług remontowo budowlanych . Okres prowadzenia działalności powyżej 20 lat mówi sam za siebie. Naszą ideą jest zadowolony klient, który poleci firmę następnemu potencjalnemu klientowi.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  klienci zwykle zadają szereg pytań związanych z wykonywanymi usługami. Zazwyczaj jednym z częściej zadawanych pytań są te o możliwy termin rozpoczęcie prac oraz jaki będzie przybliżony koszt usługi.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Klienci powinni być świadomi, że gdy usługa ma być wykonana w sposób ich oraz mnie zadowalający wówczas firma musi na to poświęcić dużo czasu i uwagi. Gdy poświęcamy na wykonanie usługi dużo czasu i pracy która jest wykonana z należytą dokładnością, cena musi być adekwatna do wykonanej pracy.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  W życiu powinno się wykonywać pracę która się lubi by wstając rano mieć motywację do działania. Podjęcie pracy w branży budowlanej urodziło się z ciągłych zainteresowań i chęci doskonalenia się w danym fachu.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jednym z ostatnich zleceń wykonywanych przez moją firmę była to adaptacja lokalu usługowego z przeznaczeniem na klinikę medyczną. W dniu rozpoczęcia prac zastaliśmy praktycznie open space w stanie deweloperskim by wydzielić kilkanaście gabinetów lekarskich oraz trzy łazienki. Usługa powiodła się z fantastycznym skutkiem

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Doświadczenie z wykonywanej pracy jest najważniejsze, codziennie się rozwijamy i wpadamy na nowe pomysły czy sposoby doskonalenia się. Człowiek ambitny nie spoczywa na laurach ciągle się dokształcania. Jako firma ciągle uczestniczymy z licznych szkoleniach czy konferencjach organizowanych przez producentów materiałów budowlanych.