REMSERWIS

REMSERWIS - zajmujemy się głównie remontami i wykończeniami mieszkań, biur oraz hoteli na terenie...

REMSERWIS - zajmujemy się głównie remontami i wykończeniami mieszkań, biur oraz hoteli na terenie Krakowa. Historia firmy choć niedługa, to jednak dosyć bogata. Wiele naszych prac odnajdziecie Państwo w naszym portfolio. Działalność prężnie się rozwija, a wraz z kolejnymi zadaniami zyskujemy doświadczenie i umiejętności. Chcemy być rozpoznawalną marką na rynku lokalnym w obrębie województwa małopolskiego.

Dążenie do sukcesu jakim jest zadowolenie naszych klientów dostarcza nam codziennej dawki motywacji. Zlecenia niejednokrotnie są wyzwaniem i próbą dla naszych możliwości, jednak każdy kolejny dzień w pracy staramy się wykorzystywać jak najlepiej, by spełnić Wasze oczekiwania.

Współpracowaliśmy z niejednym klientem prywatnym, jak i firmami. Sumienność i precyzja dają nam satysfakcje, co przekłada się na Wasze zadowolenie. Uśmiech na twarzach klientów podtrzymuje w nas zapał do stałego rozwoju działalności oraz dawania z siebie 100% podczas każdej kolejnej realizacji. Twoja inwestycja w mieszkanie pozwala nam inwestować w rozwój firmy i stwarzanie konkurencyjnych warunków. Ulepszając swoje życie, kształtujesz rynek i wspierasz Polską gospodarkę.

Wypoczynek w domu, wysoki standard hotelarski, czy profesjonalne biuro? Nieważne. Jeśli chcesz zyskać w każdym z wymienionych przypadków, potrzebujesz solidnej i pewnej ręki, aby wykonać remont, bądź wykończyć wnętrze. Wypoczynek w domu, wysoki standard hotelarski, czy profesjonalne biuro? Nieważne. Jeśli chcesz zyskać w każdym z wymienionych przypadków, potrzebujesz solidnej i pewnej ręki, aby wykonać remont, bądź wykończyć wnętrze.

Nie pozwól, aby ktoś pochopnie ocenił Twój charakter lub firmę na podstawie wyglądu mieszkania, czy biura. Nie trzeba wiele, by pozytywnie zaskoczyć gości, czy też umilić klientom spotkanie. Pomożemy Ci każdego dnia budzić się z uśmiechem na twarzy, wprowadzając świeżość w Twoją codzienną rutynę.

Więcej na naszej stronie internetowej - (***)

Zachęcamy do współpracy!

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Firma REMSERWIS z Krakowa może pochwalić się wykonanymi zleceniami w krakowskich hotelach, biurach, domach i mieszkaniach. Poniżej lista naszych szczególnie dużych klientów:

  Hotel Margerita ( (***) )
  Hotel Columbus ( (***) )
  Metropolitan Boutique Hotel ( (***) )
  Excelsior Boutique Hotel ( (***) ,2,Excelsior-Boutique-Hotel-****-.html)
  Aparthotel Miodowa ( (***) )

  Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu klienci są zadowoleni z wykonywanych przez nas prac.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Proponuję dokonać wyboru osoby/firmy, która nie ukrywa swoich dotychczasowych prac, ma bogate portfolio i cieszy się dobrymi opiniami. Jakość wykonania usługi świadczy o zaangażowaniu, doświadczeniu i umiejętnościach wykonywania prac. Dbałość zaczyna się już w fazie projektu. Jeśli wykonawca potrafi znaleźć wspólny język z pracodawcą, jest w stanie zrealizować jego oczekiwania w najwyższym stopniu. Jeśli zgadzasz się z powyższym opisem, to polecamy naszą firmę. Nawiąż współpracę z Remserwis Kraków. Nie zawiedziesz się ;)