Robert Pakuła Firma remontowo-usługowa

Witam-mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie za granicą i w kraju. Oferuję usługi remontowe,...

Witam-mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie za granicą i w kraju. Oferuję usługi remontowe, kompleksowe wykończenie wnętrz, budowa domów drewnianych. Moją dewizą jest sumienność, rzetelność i obowiązkowość, a zarazem fachowa dokładność.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Całkowity remont mieszkania w Sosnowcu(demontaż łazienki następnie przerobienie instalacji wodnej, gazowej i elektrycznej, położenie glazury oraz biały montaż, gipsowanie ścian, malowanie, wymiana drzwi).
  Będąc za granicą wykonywałem stolarkę budowlaną(konstrukcje domów drewnianych, dachów, schodów i tarasów podwieszanych).

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  nie ma czgos takiego co najbardziej mozna lubic poprostu trzeba lubic to co sie robi wtedy i atmosfera i efekt pracy jest lepszy,przez prawie 30 lat obserwuje ludzi co chwytaja sie tej profesji tylko dla pieniedzy narzekajac jak im ciezko poprostu trudno sie z nimi dogadac, czyli tak trzeba miec werbe optymizm chec no i przedewszystkim dobry kontakt z ludzmi.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  ciezko jest doradzac co kolwiek komus niestety trzeba kierowac sie rozsadkiem na tym rynku mamy duza konkurencje sa ludzie ,ktorzy potrafia grac a efekt koncowy jest oplakany ,ale jesli mam dawac rady wole odeslac takie osoby do (***) tu kompetentny portal moze dac jakies pomysly tym niepoinformowanym osobom.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  dla klientow liczy sie staz ale zaskakuja ich pomysly czyli warto jest im przedstawic warianty czy sposoby wykonania pracy stworzyc wizje koncowa danego projektu ja nie kupil bym pomyslu od sprzedawcy jedynie od wykonawcy duza uwage przyciaga cena podana stanowczo z uzasadnieniem lecz musi byc przystepna(prosze nie kierowac sie niskimi cenami sa oferowane na przyklad przez wykonawcow zatrudniajacych sie dorywczo i ciagna sie w nieskonczonosc a i efekt moze byc zalosny)