RYSZARD PLUTA

Prowadze działalność w branzy od kilkunastu lat.Posiadam doswiadczenie na rynku krajowym oraz w...

Prowadze działalność w branzy od kilkunastu lat.Posiadam doswiadczenie na rynku krajowym oraz w Niemczech,Francji i Luksemburgu-udokumentowane.Wykonujemy(pracujemy w 2-4 osoby) wszelkie prace remontowe i wykończeniowe jak rowniez prace zewnętrzne oraz pielegnacje zieleni(miedzy innymi ciecie drzew i krzewów)Gwarantujemy jakość i rzetelność naszych usług-dajemy gwarancję. Pracujemy SZYBKO SOLIDNIE . Kontakt tel:+ (***) 116 lub (***) lub (***) E-mail richard042@ (***) ; (***) uta@ (***) ;rafalrodak88@ (***) ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

10 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wszystkie prace wykonane przed ustalonym terminem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości wykonanych prac remontowych. Wszystkie ustalenia wynikłe w trakcie prac były załatwiane na bieżąco. Firma zostawia po sobie porządek. Pracownicy sympatyczni i kulturalni. Polecam wszystkim firmę Pana Ryszarda Pluty."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wszystkie prace wykonane przed ustalonym terminem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości wykonanych prac remontowych. Wszystkie ustalenia wynikłe w trakcie prac były załatwiane na bieżąco. Firma zostawia po sobie porządek. Pracownicy sympatyczni i kulturalni. Polecam wszystkim firmę Pana Ryszarda Pluty."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "w ciągu 2 tygodni maja 2014 ekipa pana Ryszarda wykonała w mieszkaniu kompleksowe prace, na które składało się prace elektryczne, przenoszenie grzejnika, wyburzanie i postawienie nowej ściany, prace hudrauliczne, kładzenie gładzi, malowanie, układanie płytek, panele i listwy. Wszystko poszło szybko, bezproblemowo, w miłej atmosferze. Ekipa była bardzo pomocna, miała dużo ważnych wskazówek i wszystko skończyła na czas. Profesjonalnie wykonała wszystkie prace, a dodadkowo przy zakończeniu prac posprzątała po sobie. Bardzo polecam!!! ekipę Pana Ryszarda."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Pan Ryszard wraz z ekipą wykonywał u mnie remont tarasu na początku czerwca 2014. Wstępnie Panowie określili czas wykonania na maksymalnie 10 dni. Faktycznie zajęło im to tylko 5 dni. Prace zostały wykonane szybko, fachowo. Jestem bardzo zadowolony. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Gorąco polecam współpracę. Ekipa spelniła wszystkie moje oczekiwania, remont przebiegł szybko i sprawnie. Panowie bardzo pomocni, zawsze cierpliwi i chętni by doradzić. Znają się na swojej pracy, specjaliści jakich trudno znaleźć. Po pracy zawsze porządek, wszystko wykonane zgodnie z umową i terminem. JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Z ekipą Pana Ryszarda Pluty miałem przyjemność zetknąć się na przełomie 2013 i 2014 roku w związku ze zleceniem im przeze mnie prac wykończeniowych w nowo zakupionym mieszkaniu z rynku wtórnego. Oprócz standardowch prac wykończeniowych takich jak odmalowanie ścian oraz przesuwanie gniazdek naściennych (z którymi to pracami ekipa uporała się bez zarzutu), zlecenie obejmowało szeroki zakres prac stolarskich takich jak renowacja starych drzwi wewnętrznych z pełnym usunięciem powłok lakierniczych i wykończeniem naturalnym oraz zabudowa istniejących parapetów lastrykowych drewnem. Tu ekipa musiała wykazać się sporą inwencją i wkładem pracy z efektem końcowym ponownie - bardzo dobrym. Śmiało mogę polecić usługi Pana Ryszarda w zakresie prac wykończeniowych ze szczególnym podkreśleniem: - terminowości i słowności - nastawienia na efekt końcowy i zaangażowania w znajdowanie satysfakcjonujących rozwiązań technicznych - bardzo dobrego kontaktu Jedynym minusem w całym przebiegu remontu był niesolidny podwykonawca usługi stowarzyszonej (renowacja parkietu) którą wyonywał cykliniarz sprowadzony przez Pana Ryszarda (ale wyoknujący jednak usługę na własny rachunek) - tu niestety solidności zabrakło i o ile mi wiadomo z tego powodu panowie już nie współpracują. Pomimo tych komplikacji (raz jeszcze, zawinionych przez osobę spoza ekipy Pana Ryszarda) mogę uczciwie polecić usługi Pana Ryszarda Pluty i jego ekipy w zakresie wykończeniowych prac remontowych."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "W sierpniu dostałem mieszkanie w spadku stan tragedia. Po wymianie wszystkich instalacji ktos musiał to wszystko połatać i doprowadzić do stanu uzywalnosci. I przypadkowo trafiłem na ta firmę. I to był dobry los. W pażdzierniku w 3 tygodnie gładzie, posadzki, kafle na podlogach i w łazience i cześć bialego montaż. Ogólnie 50m2 od podłogi do sufitu. Firma warta polecenia, fachowo, solidnie zawsze doradzą w przypadku watpliwości. "

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Wszystko ok. Ustalone terminy dotrzymane, rzetelny kosztorys. Brak problemów przy dodatkowych pracach, które pojawiły się w międzyczasie. Robiłem wyrównywanie ścian w pokoju w bloku razem z malowaniem oraz wiele poprawek po innych ekipach (parapet, progi, wnętrze szafy w przedpokoju, elektrykę) Ekipa chce zrobić ładnie i porządnie, co niestety rzadko można powiedzieć o wykonawcach w dzisiejszych czasach. Przyszłe remonty też będę robił u nich."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Firma Objectivity Bespoke Software Specialists sp. z o.o. nawiązała z Panem Ryszardem współpracę na początku 2012r. Od tamtej pory regularnie korzystamy z jego usług, ponieważ wyróżnia się profesjonalizmem, elastycznością, terminowością oraz natychmiastową reakcją na nasze nietypowe potrzeby zleconych prac. Z prawdziwą przyjemnością możemy zarekomendować firmę Pana Ryszarda przyszłym zleceniodawcom."

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  "Pan Ryszard Pluta kładł u mnie panele firmy Balterio. Do pracy przybył punktualnie i w ciągu dwóch dni sprawnie i bezproblemowo zostało ułożonych 40 m2. Plus listwy oczywiście. Jestem zadowolona i z szybkości pracy i z dokładności. Wychodziłam rano, zostawiałam pana Ryszarda samego, a po powrocie nie musiałam się martwić o porządek. W przyszłości mam nadzieję zatrudnić pana Ryszarda do innych prac remontowych. Polecam. Jeżeli ktoś potrzebuje zdjęć, proszę pisać na maila: ok_br[at]poczta.fm"

 • Potwierdzona przez Remontuj.pl

  " Pana Ryszarda znaleźliśmy przez internet. Zamówiliśmy ułożenie paneli na 31 m2. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Szybka wycena, dobra cena, fachowe doradztwo, zaangażowanie, rzetelność. Praca wykonywana z pasją. Serdecznie polecamy!!!! Widać że Pan zna się na swojej pracy:)"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  tarasy i schody Spcheren(Francja)-dokumentacja foto
  łazienki od podstaw -Niemcy
  budowa domkow z drewna-dokumentacja foto
  wykonczenia wnetrz-dokumentacja foto
  podjazdy i scieżki-dok.foto
  remonty wnetrz-dok.foto
  zabudowy g-k dok.foto
  panele podłogowe i scienne dok.foto i wiele innych

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię nowe wyzwania do realizacji ich wykonanie zgodnie z oczekiwaniem moich Klientów oraz końcowy efekt mojej pracy owocujący zadowoleniem zleceniodawców.Tylko tak wykonane zadania dają szansę na otrzymanie pozytywnych referencji oraz na polecenie następnym Klientom.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Nigdy nie szukać ludzi wykonujących prace bardzo tanio,podpisywać umowy na wykonanie usług,szukać wykonawców wystawiających rachunki za usługi,pytać o doświadczenie,nie brać fachowców dostępnych zawsze "na wczoraj"

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym wiedzieć jakie doświadczenie w zawodzie posiada,czy ma długie przerwy między zleceniami,czy posiada recenzje,czy i gdzie mozna zobaczyć jego realizacje,czy posiada OC dla prowadzonej działalności

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  czy dany fachowiec wykonuje żądane usługi,czy korzysta również z usług rzemieślników z innych branż,czy wykonawca udziela pomocy w doborze materiałów,z jakich materiałów korzysta,czy wykonawca zgadza się z zakresem robót i czy wykonawca wprowadziłby jakieś zmiany i dlaczego

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przemyśleć dokładnie jaki zakres prac ma być zrealizowany,jakim sprzętem,w jakim czasie,z jakiej jakości materiałów,czy na pewno wybór dokonany został z przemyśleniem,czy wykonawca dysponuje portfolio ze swoich realizacji,czy moze przedstawić referencje

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nigdy nie odżegnuję się od odpowiedzialności za wykonane usługi,zawsze reaguję na najdrobniejsze reklamacje-nawet jesli wiem ze Klient nie ma racji-jadę do niego i usuwam zastrzezenie.,korzystam ze sprawdzonych materiałów i technologii,posiadam ubezpieczenie OC swojej działalności.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Pytają czesto o ceny za moje usługi i na drugiej szali kładą wykonawcę X który to samo zrobi za pół ceny.
  Pytam czy Pan X wystawi im rachunek,czy będzie działał tylko na tym jednym zleceniu a potem stanie się firmą "krzak",czy chcą to zadanie zrealizować dobrze?

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałbym aby Klienci wiedzieli kogo szukają do wykonania prac i,czy chca aby usługa była wykonana w normalnych cenach lecz na długo, Jakimi umiejętnościami powinienem sie wykazać

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Prowadziłem podobną działalność za granicą i po podjęciu decyzji o powrocie do kraju stwierdziłem ze nadal nie chceę być pracownikiem najemnym zatrudnionym na etacie lecz chę samodzielnie podejmować się ciągle nowych zadań

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Nigdy nie traktuję lekceważąco nawet najdrobniejszego Klienta,zawsze staram się dotrzeć o ustalonej godzinie,chętnie podejmuję sie realizacji nieszablonowych zadań,podejmuję się realizacji zadań dla osób fizycznych i prawnych