Arts-Bruk

Długoletnie doświadczenie w branży, zdobyte na rynkach zachodnich ( od 1987r do 1991r, ). W...

Długoletnie doświadczenie w branży, zdobyte na rynkach zachodnich ( od 1987r do 1991r, ). W następnych latach, do chwili obecnej działalność w kraju dla zlecenioawców indywidualnych ( prywatne posesje ) jak i na zlecenie deweloperskie ( osiedla mieszkaniowe ) również prace drogowe. Więcej na informacji na nasz temat?
Zapraszam na stronę internetową (***)  

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Warszawa Białołęka-Tarchomin osiedla Akacje II, III, IV
  Szpital Inflancka Warszawa
  Budynek Sądu Rejonowego w Łowiczu przy ulicy Kaliskiej 1/3
  Hotel Narvil w Serocku

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Możliwość kreatywnej i artystycznej pracy. Jestem zadowolony gdy wykonam zlecenie, z którego będę mógł być dumny, i gdy klient jest usatysfakcjonowany z wykonanej przez naszą firmę roboty.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Żeby się nie poddawał i nie ustawał w poszukiwaniach. Skoro jestem ja to na pewno gdzieś tam w gąszczu kontrahentów znajdzie w końcu kogoś kto będzie uczciwym, dokładnym, terminowym, i fachowym wykonawcą.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czy jestem dokładny, terminowy, uczciwy i przede wszystkim czy jestem fachowcem. Ważne byłoby dla mnie czy wykonawca daje jakąkolwiek gwarancje na swoje usługi. Wtedy miałbym pewność, że osoba, której powierzam zlecenie, jest pewna tego co robi.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jaki jest teren pod kostkę: piaszczysty gliniasty itp.
  Czy będą po kostce jeździć duże auta np. ciężarowe
  Jaki będzie termin realizacji.
  Jaką technologią będzie wykonywał podbudowę pod kostkę.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy wybieranie najtańszej oferty jest najmądrzejszym rozwiązaniem. Niektórych prac nie można wykonać po określonej cenie. Trzeba się zastanowić czy przypadkiem kontrahent nie chce zastosować gorszej jakości materiałów, bądź też pominąć niektórych niezbędnych prac wykonywanych przy układaniu kostki brukowej. Warto czasami przeanalizować więcej ofert aby nie mieć potem problemów z np. zapadającą się nawierzchnią brukową.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Zajmujemy się artystycznym układaniem kostki. Uważam, że na tle konkurencji wyróżnia nas doświadczenie i rodzinny charakter firmy. Jesteśmy rodziną, która zaczynała roboty brukarskie w latach 80. Wiedza na temat technologii układania została przekazana z ojca na syna. Doskonale sprawdzamy się w układaniu różnego rodzaju różnych skomplikowanych wzorów kostki brukowej.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Ile będzie kosztować usługa ? Jaki będzie termin realizacji ? Czy podczas zlecenia nie okaże się że wystąpią dodatkowe koszty. Staram się zrobić wycenę oraz określić termin realizacji w sposób wiarygodny i jak najdokładniej się da. Dlatego jestem zwolennikiem wykonywania ofert cenowo terminowych po uprzednim umówieniu się z klientem w miejscu zlecenia oraz dokładnej jego analizie. Staram się nie podawać cen przez telefon, aby nie wprowadzać klienta w błąd

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Każda praca którą wykonywałem ma własną historię i każda na swój sposób była wyjątkowa. Ciężko mi ocenić która z nich była ulubiona. Mogę powiedzieć które nie były ulubione. To na pewno te, które wykonałem rzetelnie, ale jak do tej pory nie zostały opłacone i muszę egzekwować swoje należności w sądzie.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Aby zdawali sobie sprawę, że zlecanie prac ludziom o zbyt małym doświadczeniu w branży, którzy konkurują z nami wyłącznie niższą ceną, przysporzy im więcej kłopotów niż zysków, bo najczęściej po takich ludziach trzeba poprawiać wykonane prace. Nasza firmę daję dwuletnią gwarancję, gdyż jesteśmy pewni, że nasze zlecenia wykonamy fachowo i zgodnie z technologią.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Kostką brukową zajmuje się od czasów licealnych, kiedy ojciec zabrał mnie na moje pierwsze zlecenie. Z czasem polubiłem tą pracę i teraz wspólnie z ojcem i braćmi zajmujemy się kostką brukową.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Poprawki na szpitalu przy ulicy inflanckiej w Warszawie. Zastosowaliśmy tam wiele różnych rozwiązań związanych ze zmianami spadków tak aby wyeliminować poprzednie błędy. (Powstające kałuże źle odprowadzonej wody z kostki brukowej)

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Wspólnie z całą rodziną staramy się być na bieżąco z nowymi rozwiązaniami oferowanymi przez producentów galanterii betonowej. Jeździmy na organizowane szkolenia przez takie firmy

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio wykonywana usługa polegała na uszczelnieniu sklepienia pomieszczenia transformatorów znajdującego się przy parkingu podziemnym. Nasze pracę polegały na odkopaniu stropu oraz uszczelnieniu go papą i wykonaniu drenażu oraz studzienki rozsączającej w celu zapobiegnięcia przecieków w przyszłości. Praca zajęła nam 5 dni roboczych. Wykonanie zlecenia kosztowało 9875 zł netto.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Wycena jest zróżnicowana w zależności od ukształtowania terenu, ziemi w jakiej przyjdzie nam pracować oraz poziomów na jakich ma być położona kostka. Preferujemy robienie wyceny (oczywiście gratis) po wcześniejszych oględzinach i tzw. przeważeniu terenu.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Aby nie prowadziła działalności na terenie Mazowsza gdyż będzie mi zabierać potencjalnych klientów :) Tak na poważnie, aby dokładnie wyceniała powierzone roboty, by później nie okazywało się, że nic się nie zarobiło, oraz aby nie wliczać niepotrzebnych kosztów dla klienta.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Dbałość o szczegóły i doświadczenie w branży. Wysoka fachowość wykonywanych usług. Uczciwa wycena podejmowanych robót. To główne najmocniejsze strony działalności naszej firmy.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Pracujemy obecnie nad wdrażaniem systemów automatycznego nawadniania trawników.
  Poznajemy technologię wykonywania instalacji wodnej oraz obsługi sterowników czasowych do nawadniania.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy udzielacie gwarancji na wykonane prace ?
  Tak, udzielamy gwarancji na okres dwóch lat od wykonania zlecenia. Stawiamy na fachowość i niezawodność. Dlatego jesteśmy pewni że nasze pracę będą Państwu służyły na lata.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  W jakim regionie podejmujecie zlecenia ?
  Podejmujemy zlecenia w rejonie województwa mazowieckiego. Nasza firma mieści się w Wołominie, ale to nie stwarza żadnego problemu aby podjąć zlecenia oddalone nawet o 100 km od nas.