instalEm Macionczyk Sławomir


       Firma "InstalEm" Sławomir Macionczyk jest...


       Firma "InstalEm" Sławomir Macionczyk jest sprawdzonym i niezawodnym wykonawcą instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych w obiektach mieszkaniowych, użyteczności publicznej, handlowo-usługowych. Jesteśmy firmą, która jest w pełni nastawiona na realizację Państwa planów, oraz na dostosowywanie się do Państwa oczekiwań. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Bogate doświadczenie, a także olbrzymia ilość zadowolonych klientów, którzy to wciąż polecają naszą firmę rodzinie, przyjaciołom i znajomym jest naszą wizytówką i wielką dumą, oraz powodem do radości. Tym samym jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania. Solidność, rzetelność, uczciwość, a także dokładność i szybkość realizacji pomaga nam wciąż podnosić standardy naszych usług. Jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  (***)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubię:
  - To co robię.
  - Radzić sobie z problemami jakie spotykam w pracy.
  - Gdy klient jest zadowolony z wykonanej pracy.
  - Wdrażać w życie nowe technologie.
  - Porządek w miejscu pracy

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  By sprawdziła referencje fachowca. Czy ma odpowiednie uprawnienia (np. gazowe. ciepłownicze, elektryczne ). Czy wykonywał już wcześniej podobne zlecenia. Czy materiały na których będzie pracował są dobrej jakości ( nie zadawalajmy się tylko ceną ale też jakością ).
  Mając droższą ofertę, nie odrzucajcie ją z automatu- jak to wygląda w naszym państwie, tylko bardzo dokładnie ją przeanalizujcie, a okaże się, że jest dużo atrakcyjniejsza.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  - co tak naprawdę chce zrobić ( oczywiście fachowiec zawsze służy poradą )
  - czy warto wybierać najtańszą ofertę, która rzadko jest najatrakcyjniejsza.
  - czy stać go na najtańsze materiały.