Sławomoir Machaczka Wykonczenia Wnetrz

Wykończenia Wnętrz zajmuje się kompleksowymi adaptacjami i wykończeniem wnętrz. Wykonujemy także...

Wykończenia Wnętrz zajmuje się kompleksowymi adaptacjami i wykończeniem wnętrz.
Wykonujemy także prace wykończeniowe na zewnątrz budynków.
Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia fachowo i terminowo.
Oferujemy usługi w zakresie prac wykończeniowych w:
- apartamentach
- rezydencjach
- domach
- mieszkaniach
- biurach
- lokalach usługowych
- innych budynkach
Dysponuje wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania
naszych zleceń.
Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.
ZAKRES PRAC:
1. Wyburzenia ścian.
2. Prace murarskie:
murowanie ścian działowych, tynkowanie, wykonanie nadproży i inne.
3. Montaż płyt gipsowo-kartonowych:
ścian działowych, sufitów podwieszanych, belek, słupów.
4. Wykonanie nowych i modernizacja istniejących instalacji:
hydraulicznych, elektrycznych,
5. Wygładzanie ścian i sufitów.
6. Malowanie ścian, sufitów, okien, grzejników, drzwi, itp.
7. Układanie glazury, terakoty, gresu.
8. Wykładanie ścian i sufitów tapetami.
9. Układanie:
paneli podłogowych, wykładzin dywanowych, wykładzin PCV -
10. Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pomalowałem, wykończyłem i odnowiłem wnętrza wielu mieszkań i biur w krakowie, jak również wykończyłem kilkanaście domów na przedmieściach staram się często wyjeżdzać po za swoje rojony jeżeli to się kalkuluje liczy się ilość oraz przejazd np.warszawa, wrocław ,poznań

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w mojej pracy podobają mi się nowe wyzwania ,oryginalne i ciekawe zlecenia z którymi nie miałem jeszcze do czynienia. Wizje klientów, które nie zawsze są realne do wykonania. Lecz każde zlecenie którego się podejmuję staram się wykonać w sposób zadawalający dla inwestora. Dobry kontakt z klientem jest dla mnie najbardziej istotny co przekłada się na dalszą współpracę.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Głównie zajmuję się malowaniem wnętrz oraz flizowaniem . W mojej pracy kluczową rolę odgrywają właściwe przygotowania. To przeważnie wymagająca wielkiej dokładności praca trwająca dłużej niż samo malowanie lub położenie.Jeśli fachowiec przykłada do tego wagę, czyści powierzchnie,czym i jak gruntować, a pracę zaczyna od zabezpieczania folią mebli, podłóg, parapetów itp. to wybór na pewno jest właściwy i efekt końcowy powinien być w pełni zadowalający.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Oczywistym jest że chciałbym mieć pewność że mam do czynienia z fachowcem. Dlatego właśnie chciałbym aby w kilku słowach powiedział mi na czym polega jego praca, czym ostatnio się zajmował, jakie zlecenie wykonywał i w czym czuje się najpewniej.Moim zdaniem klient ma prawo dowiedzieć się o naszym doświadczeniu zawodowym, kwalifikacjach oraz stażu w danej branży. Powinien wiedzieć jaką najczęściej stosujemy technologie prac, jakich używamy materiałów oraz narzędzi. Ważne dla klienta jest również nasze podejście do pracy oraz nasze zdolności twórcze.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  1. Od jak dawna pracuje w zawodzie?
  2. Jakie zlecenia wykonywał w ostatnim czasie?
  3. Kiedy wykonywał ostatnie zlecenie?
  4. Jaki jest przewidywany czas rozpoczęcia oraz zakończenia prac?
  5. Czy pracuje sam czy zatrudnia pracowników?
  6. Czy posiada zaplecze w postaci sprzętu?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Dla mnie najważniejsza jest jedna rzecz przy wyborze wykonawcy. Pierwsza i myślę że najważniejsza to zasada która obowiązuje nie tylko w moim zawodzie. Otóż zawsze za ceną idzie jakość. Można skorzystać z usług ludzi którzy oferują nam swoje usługi za niewielkie pieniądze tyle tylko czy warto. Bardzo często zdarza się że naprawienie szkód po pseudo fachowcach kosztuje więcej niż remont przeprowadzony przez kompetentnych ludzi.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Oferuję kompleksowe usługi wykończeniowe. Ma to swoje dobre strony ponieważ wchodzi jedna firma i robi absolutnie wszystko. Ktoś może powiedzieć że jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego. Odpowiedzią na taki zarzut jest zadowolenie moich klientów.Moje usługi są wyjątkowe ze względu na wysoki standard wykonania, profesjonalną obsługę klienta, nawiązywanie dobrego kontaktu z klientem oraz dworactwo materiałowe.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy można coś zmienić w mieszkaniu aby stało się funkcjonalniejsze, ceny za wykonywane usługi, czy pomogę w zakupach dotyczących remontu , jaki czas przewiduję na remont. Ile godzin dziennie ma Pan zamiar dziennie pracować? Odp. Pracuje co najmniej 8-9 h dziennie. Chyba że wymaga tego sytuacja to nawet do 14h.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  W każdej pracy, w której na swojej drodze spotyka się ludzi towarzyszą zabawne i ciekawe historie. W moim przypadku jest nie inaczej. Mógłbym pewnie kilka z nich wyjątkowych opisać ale czasu i miejsca trochę mało. I taka właśnie jest ta którą opiszę. Pewnej Pani bardzo się spodobało układanie fliz,Zaczęła ze mną a po moim wyjściu położyła resztę fliz o dziwo było ok

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  To bardzo trudne pytanie. Ale po dłuższe chwili zastanowienia chciałbym chyba aby wiedzieli i zdawali sobie sprawę z tego że to trudny, ciężki i odpowiedzialny zawód. To jest tak naprawdę ciężka praca fizyczna która wymaga skupienia i wysiłku przez wiele godzin w ciągu dnia. Oraz to że na efekt końcowy składa sie bardzo wiele dodatkowych czynników które nie zawsze widać gołym okiem.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  OD OSIEMNASTEGO ROKU ŻYCIA ZAJMUJĘ SIĘ WYKOŃCZENIEM WNĘTRZ.ZACZYNAŁEM W POLSCE POTEM NIEMCY,WSZYSTKO OCZYWIŚCIE U KOGOŚ.POTEM ZNOWU PRACA W POLSKICH FIRMACH,CIĄGLE W TYM SAMYM ZAWODZIE.POCHWAŁY LUDZI I ZADOWOLENIE Z WYKONYWANYCH SPRAW SPRAWIŁY ŻE POSTANOWIŁEM ZADZIAŁAC NA WŁASNĄ RĘKĘ

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Jestem dumny i zadowolony z każdego zlecenia pod warunkiem że mój klient jest zadowolony, bo to jest prawdziwy wykładnik. Są jednak zlecenia które dają mi dużo satysfakcji. Te zlecenia to remonty kompleksowe, robione absolutnie od podstaw. Kiedy najpierw trzeba wszystko zniszczyć aby móc stworzyć na nowo.Gdy po należycie przeprowadzonym remoncie mój klient jest zadowolony i otrzymuje premie

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Uważam, że moja praca powinna polegać na ciągłym samodoskonaleniu się, na uzyskiwaniu coraz lepszych efektów. Każde zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem i do każdego podchodzę indywidualnie. Niestety nie wystarcza mi czasu na udział w kursach specjalistycznych, choć od dawna obiecuję sobie znaleźć na to czas. Metodą prób i błędów wypracowałem optymalne metody i techniki pracy, które sprawdzają się w 100 procentach.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio zakończyliśmy gruntowny remont mieszkania 3 pokojowego w kakowie.cena odpowiednia dla kieszeni,Obiekt z lat 50-tych, wszystko krzywe i brak poziomu.Wszystkie instalacje wymienione: el,hydrauliczna,gładzenie ścian sufity podwieszane, deska barlinecka,malowanie .Łazienka od nowa wszystko nowe.Ale skończone w 1 miesiące i klient jest zadowolony.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik moich usług nie jest skomplikowany i dbam o to aby był czytelny i przejrzysty dla potencjalnego klienta. Oraz aby nie zawierał tak zwanych ukrytych kosztów. Przygotowując wycenę dla mojego klienta staram się to robić na tyle dokładnie aby na koniec pracy klient nie musiał już niczego dopłacać. Nie zawsze oczywiście się to udaje ponieważ niektóre koszty dochodzą w trakcie pracy. Wraz ze wzrostem trudności wykonywanych prac oraz koniecznością użycia bardzo profesjonalnych narzędzi cena rośnie w górę oczywiście po wcześniejszej konsultacji i akceptacji przez klienta

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Każda osoba może w dzisiejszych czasach robić właściwie to na co ma ochotę. Założenie firmy i prowadzenie działalności gospodarczej to żaden problem. Chodzi jedynie o to aby firma przynosiła zyski :) Każdy kto chcę pracować w naszej branży może to robić pod warunkiem że posiada do tego niezbędną wiedzę i doświadczenie.Wymaga ona bardzo dużej samodyscypliny oraz poświęcania siebie dla wykonywania pracy. Wymaga ona również sporych nakładów finansowych na profesjonalne narzędzia ułatwiające wykonywanie zleceń.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja najmocniejsza strona jest dotrzymywanie danego słowa, pewność w tym co robię i co umiem robić oraz zdolność przewidywania różnych rzeczy zanim one nastąpią. Jestem również bardzo ambitny i pracowity oraz zawsze jestem punktualny dlatego warto mi zaufać i skorzystać z moich usług. Jeśli chodzi o umiejętności to dobrze się czuję w flizowaniu, malowaniu oraz montaż ścianek i sufitów. Cała reszta sprawia mi trochę mniej przyjemności.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Umiejętność którą zdecydowanie chciałbym udoskonalić od strony praktycznej oczywiście jest kładzenie tynków ozdobnych w tym bardzo popularnych obecnie trawertynów i stiuków. To bardzo modny w dzisiejszych czasach i bardzo wdzięczny do pracy materiał.