Tri Medica

Okna drewniane i PVC , okna dachowe różnych firm, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety...

Okna drewniane i PVC , okna dachowe różnych firm, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia, wjazdy, furtki, bramy posesyjne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, materiały budowlane, dachy i wylewki, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, ocieplenia budynków styropianem i wełną, brukowanie , tarasy drewniane i kompozytowe. Usługi i sprzedaż. Doradztwo i wsparcie techniczne.

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ocieplenie domu jednorodzinnego wełną 20cm(toprock rookwool). Wstawienie dwóch par drzwi zewnętrznych. Wstawienie 7 okien ,5 balkonów i 1 wejścia tarasowego w domku jednorodzinnym. Ścianki KG,gładzie,kafelki,malowanie w nowo wybudowanej stróżówce (portierni) na kopalni Budryk w Ornontowicach (wejście na budowę po konstrukcjach stalowych, wyjście po odbiorze)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Efekt końcowy. Jak przychodzi klient i widzi że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie ma się do czego przyczepić. Jak klient szuka i nie może nic znaleźć. Jak dowiadujemy się od klienta że dzwoni z polecenia innego zadowolonego klienta i nie zaczyna rozmowy jak tanio coś da się zrobić tylko mówi czego oczekuje i jest w stanie za to zapłacić.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Aby taka osoba bardzo dokładnie się zastanowiła co chce uzyskać, jak długo ma zamiar korzystać z danej rzeczy i czy na pewno szukanie najtańszej wersji jest dobrym rozwiązaniem.Aby bardzo dokładnie określił swoje oczekiwania i miał na tyle dużo czasu dla nas aby móc na bieżąco patrzeć na postęp prac.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym zobaczyć jakąś wykonaną pracę aby móc się naocznie przekonać jakich umiejętności i wykonania mogę się spodziewać u siebie. Zapytałbym również o referencje lub poprosiłbym o możliwość kontaktu z osobą która takich informacji mogła by mi udzielić i ewentualnie rozwiać moje wątpliwości.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Każdy klient zanim kogokolwiek zatrudni powinien zadać sobie pytanie czy stać Go lub też czy chce płacić za usługę podwójnie to znaczy że nie powinien kierować się ceną a jakością wykonania bo poprawki kosztują często więcej niż sama praca i mało kto chce poprawiać po partaczach.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej klienci pytają o cenę i termin wykonania, natomiast chciałbym aby byli zainteresowani materiałami z jakich korzystamy, które materiały polecamy i dlaczego. Pytają często o mało istotne rzeczy a te o które powinni pytać pomijają nie mając pojęcia o co pytać.