usługi ogrodnicze (***) Paweł Czauderna

Stworzymy ogród Twoich marzeń - miejsce Twojego relaksu... Wieloletnie doświadczenie w branży...

Stworzymy ogród Twoich marzeń - miejsce Twojego relaksu...

Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej pozwoliło nam zapoznać się dokładnie ze specyfiką wykonywanej pracy. To dlatego możemy dziś zaoferować Państwu tak szeroki wachlarz usług i bogatą ofertę, dotyczącą terenów zielonych i ogrodów. Projektowanie i zakładanie ogrodów to pasja, którą pragniemy się dzielić.
Projektowania:
ogrodów,
systemów nawadniających,
Zakładania oraz konserwacja systemów nawadniających
Zakładania trawników dywanowych
metodą siewu,
z rolki,
Nasadzenia roślin
Wykonywania:
murków,
ogrodów skalnych
deptaków,
ścieżek,
oczek wodnych,
kaskad,
Wycinki drzew i krzewów
Całorocznej pielęgnacji
Odśnieżania chodników, posesji, dróg, dachów,

zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  szczyrk. wykonywaliśmy chodnik żwirowy wokół budynku około 50m2 - nietypowe rozwiązanie poniewasz żwir został zamontowany w specjalnych kratach - tak aby był stabilny, można było po nim chodzić w szpilkach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Zmiany, poprawa wyglądu ogrodu, budynku i to w kródkim czasie. Zajmujemy się zakładaniem ogrodów i ich pielęgnacją więc jest praca na zewnątrz co daje nam wiele radości. w okresie zimowym zajmujemy się remontami mieszkań i domów- tu również cieszą nas zmiany i zadowolenie klientów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Zaprosił bym do współpracy, zasugerował bym spodkanie porównanie naszej oferty do konkurencji. radził bym porównać nasze rozwiązania z konkurencją - czasami może to podsunąć właścicielowi jakieś ciekawe rozwiązanie.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  wszystko. jak wykonać poszczegulne elementy zlecenia i w jakim czasie zostaną wykonane wszyskie prace - ile to żeczywiście zajmuje czasu, w celu porównawczym.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  pytanie nie ma znaczenia, wazniesze jest aby potrafił uzasadnić swoje pomysły, decyzje , rozwiązanie. Mozna pytć jak właściwie wykonać trawnik, jakiej mieszanki nasion urzywa.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  powinien miec przemyślane co chciał by mieć w ogrodzie, domu - ogulna koncepcję, tak abyśmy mogli to jakoś wspólnie rozplanować i doradzić co jeszcze można wykonać.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi są świadczone na wysokim poziomie w krótkim terminie w roządnych cenach.
  Staram się zawsze doradzić co ja bym widział w danym miejscu i zawsze uzasadniam swoje wybory. zawsze przedstawimy wady i zalety podanego rozwiązania aby klient miał łatwiejszy wybór. Dzięki temu klienci wiedzą że staranie przykładamy się do zleconych zadań.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  jaki będzie koszt całości? zależy od zakresu prac. wyślę ofertę na maila.
  jak wykonać właściwie trawniak, jak to robimy. opowiadam wszyskie czynności pokoleji jakie wykonuje.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  nie mam ulubionej historji z wykonywanej pracy. Jest wiele ciekawych historii i jedna ciekawsza od drugiej. Ciężko jest wybrać tą jedną najciekawszą z pośród wszystkich.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  wszystko.
  jest to ciężka praca ktura jest bardzo zależna od pogody i pory roku. Jest to praca sezonowa i wokresie od wiosny do jesieni musimy wszystko wykonać.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Skończyłem szkołę ogrodniczą, cały czas pracuje w branży w okresie zimowym pracowalem przy wykończeniach po nieważ nie da się pracować na zewnątrz przy ogrodach.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Duży ogród z trawnikiem 1200m2 z licznymi roślinami i chodnikiem wokół domu. Podjazd z kstki brukowej 200m2. wykonywaliśmy również ogrodzenie o długości 60mb.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  cały czas się ucze. Każdego roku uczestnicze w szkoleniach kursach różnego typu: stacjonarnych i nie tylko. Dodatkowo dużo czytam pism branżowych oraz porównuje, rozmawiam, radzę się zaprzyjaźnionych firm konkurencyjnych. często porównujemy swoje opinie.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Duży ogród z trawnikiem 1200m2 z licznymi roślinami i chodnikiem wokół domu. Podjazd z kstki brukowej 200m2. wykonywaliśmy również ogrodzenie o długości 60mb.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cenik jest skoplikowany poniewż wiele prac nie da się przeliczyć na metryitd. wiekrzość prac wyceniam indywidualnie, poniewasz cena zależy od przygotowanej powieszchni, jej wielkości, możliwości wykożystania maszyn i nażedzi.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  zatrudnić się w firmie i przes najblisze dwa lata pracować sumiennie i się uczyć powieżonch zadań. dokładnie przyglądać się starszym pracownikom i stopniowo prubować wykonywać ich prace.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Chetnie spotykam sie z ludźmi i opowiadam o swojej profesji. Staram się im doradzić co można zrobić w danym miejscu a najmocnieszą stroną jest że uzasadniam swoje wybory. Widzę wady i zalety rozwiązania - potrafię wybrać właściwe rozwiązanie mimo różnych nacisków. Zawsze kończy się to zadowoleniem kljienta.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Aktualnie uczę się rozwiązań elektrycznych na terenie budynków i ogrodów. Planuję jeszcze doszkolić się i zdobyć stosowne kwalifikacje elektryka, oczywiście po zakończonym szkoleniu.