Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych Gazowych i Ogrzewania

Firma powstała w 1986 r. Wykonujemy instalacje hydrauliczne nowe oraz remonty i modernizacje...

Firma powstała w 1986 r. Wykonujemy instalacje hydrauliczne nowe oraz remonty i modernizacje istniejących. Zakres robót obejmuje: instalacje wod-kan, centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe, kotłownie, kominki, wentylację, centralne odkurzacze, łazienki, wymianę grzejników i usuwanie awarii metodą zamrażania bez konieczności spuszczania wody.
Usługi wykonujemy dla klientów prywatnych i dla firm, z materiałów własnych i powierzonych.
Na wykonane roboty udzielamy gwarancję.

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Dwór Chotynia instalacje wod-kan, centralne ogrzewanie, centralny odkurzacz, wentylacja, gaz
  Pałac Żaków instalacja wod-kan, centralne ogrzewanie, centralny odkurzacz, wentylacja, gaz
  Dom Zakonny Garbów kotłownia na ekogroszek
  Zakład Opakowań Celmar. Instalacja wodna, instalacja sprężonego powietrza

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubię wykonywać swoją pracę dokładnie i sumiennie, lubię gdy wykonywana robota jest skomplikowana nie typowa po wykonaniu jest satysfakcja że wszystko wyszło ok.Utrzymywać na stanowisku pracy czystość i porządek.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradził bym żeby nie zawsze przy wyborze fachowca sugerowała się niską ceną, ale też żeby zaciągała opinie o danym fachowcu osób u których wykonywał usługi, ewentualnie obejrzenie wykonanych przez niego robót i czy na wykonane prace udziela gwarancję.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciał bym znać podstawowe zagadnienia żeby wiedzieć co chcę żeby mi wykonał fachowiec, i żebym potrafił ocenić jakość wykonanej usługi.
  Chciał bym też potrafić samodzielnie wykonać sobie drobne naprawy.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Cenę, przybliżony okres trwania robót, o rodzaj użytych materiałów, poprosić też żeby doradził swoim doświadczeniem i wiedzą jak dany rodzaj robót będzie najkorzystniej wykonany, o okres gwarancji na wykonane prace.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Powinien wziąść pod uwagę wszystkie rady i odpowiedzi udzielone na powyższe pytania, przeanalizować je i podjąć dopiero decyzję o wyborze najbardziej wiarygodnego fachowca.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Wykonując usługi przez dość długi już okres czasu potrafię po wykonaniu robót rozpoznać niektórych znajomych fachowców. Staram się wykonywać prace sumiennie dobrze nie lubię wykonywać robót szybko wolę poświęcić więcej czasu a zrobić wszystko dokładnie, żeby nie było później konieczności poprawek.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Pytają o cenę robocizny, ile będzie kosztować materiał, żeby udzielić porad jak zrobić daną usługę, dzwonią gdy mają jakąś usterkę żeby im wytłumaczyć jak naprawić to w własnym zakresie, pytają o wolny termin, ile czasu może zająć wykonanie danej usługi.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Mam ukończoną szkołę w tym kierunku co wykonuję prace, oprócz tego ukończyłem wiele kursów i szkoleń, często producent nowych wyrobów urządza szkoleń w których biorę udział, korzystam z fachowych czasopism i poradników.